1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Kendi raporumla ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve murattari tarafından 27 Mart 2022 başlatılmıştır.

1. murattari

murattari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Raporumun videosu https://www.youtube.com/watch?v=wjV_bKgJ4PQ

Adam sol şerit boş olmasına rağmen üstüme geliyor ve arkadan vuruyor.adamın birde 4 tane aktif banı var. sonuçta benzinim bitmiş olabilirdi, motor bozulabilir ve araç durabilirdi. arkadan vurması gerekmezdi. siz ne düşünüyorsunuz ? hatalı mıyım

HandCuff bunu beğendi.
  2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Üzgünüm ki ban %100 doğru. 50 ile giderken motor bozulması, yakıt bitmesi aracı bir anda durdurmaz. Hadi diyelim ki durduruyor ve ETS'de böyle bir şey var. Ancak ban yediğiniz vidyoda ne yakıt bitiyor ne de araç bozuluyor. Bu vidyoyu izleyip ceza veren admin de araçla ilgili bir sorun yaşamadığını görüyor. Başkası çekip raporlasaydı en azından zaten 50 ile gidiyordum, benzin bitti, araç bozuldu diyebilirdin Sonuna kadar fren yapıp yolun ortasında ''brake check'' denilen olayı yapmışsın ve kasıtlı olarak yolu kapatmışsın. Ban %100 haklı. Arkadan gelip çarpan da banlık. Geçmiş olsun.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. murattari

murattari

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    sizin dediğinize göre o zaman önümde aniden duran biri olursa hiç umursamadan vurabilirim arkadan sağdan soldan. biri yolda durdu diye sol şeride yada sağ şeride kaçmama gerek yok yani :)

4. murattari

murattari

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    eğer bu olayı ben yapmış olsaydım ve arkadan vurmuş olsaydım yolda duran bir araca. https://wotmp.com/konu/raporum-kabul-gormedi.36273/ bu konudaki videoda olan durum gibi moderatör kesinlikle hızını düşürebilirdin, sol şeride yada sağ şeride geçebilirdin gibi şeyler diyerek beni banlardı :) her iddaasına girerim. daha önce moderatörün biri tarafından ırkçılığa maruz kaldım ve perma ban atmıştı. ırkçılk yapıldığını ispatlamıştım perma banım kalkmıştı ve o moderatörün görevine son verilmişti

5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hayır. Böyle bir şey demediğim gibi yazdığımdan kesinlikle böyle bir anlam da çıkmıyor. Üstelik açıkça, çok net olarak tam tersini mesajımın son cümlesinde "Ban %100 haklı. Arkadan gelip çarpan da banlık" diyerek yazmıştım. Yani ikiniz de banlıksınız. Hiç umursamadan arkadan sağdan soldan vurmanı tavsiye etmem kesinlikle, ban yersin. Üzgünüm ancak o hareket de senin yaptığın da hiç tartışmasız %100 doğru banlar

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Orada yol zorunlu olarak sağa akıyor. Evet solda yol var ancak arkadan gelene de lag olur bir şey olur duramaz. Niyet okumakla olmuyor. Eğer aracın bozulduysa, bozulmuştur. Bozulmadıysa orada duramazsın. Arkadan gelen de hızlı, ancak bu oyunu oynayanların çoğu zaten hızlı. Duramayıp vuruyor. "Break check" yani fren kontrol gibi olmuş. Bu durumda cezayı fren kontrolü yapan yiyor gerçek hayatta.

Doctor Pikachu ve HandCuff bunu beğendi.
  7. murattari

murattari

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    büyük ihtimalle arkadan vuran kişiyi bilinçli olarak banlamadı.çünkü adamın 4 tane aktif banı var. 5 inciyi de alırsa perma ban yiyecek.onun için o adama dokunmadı ve tüm hırsını benden aldı :))))

HandCuff bunu beğendi.
  8. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Doru mantıklı benim aklıma yattı