1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Raporum kabul görmedi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve murattari tarafından 27 Mart 2022 başlatılmıştır.

1. murattari

murattari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://youtu.be/0FWuTJgRPHE videodaki kazaya neden olan kullanıcıyı raporladım ama raporum reddedildi :) dikiz aynası diye birşey var ve kullanıcı çok yakınına geldiğim zaman sol sinyalini yakıyor ve sol şeride yani bulunduğum şeride giriyor ve kaza oluyor. normalde dikiz aynasına bakması gerek ve sol şerit her zaman boş bırakılması gerek hızlı değilsen.ama bu arkadaşın hiç umurunda değil ve sol şeride giriyor :)

HandCuff bunu beğendi.
  2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Üzgünüm ki %100 haklı ban. Az ileride düz gidecekler için yol tek şeride düşüyor ve o da sol şerite geçmek istiyor. Üstelik adam şeride çoktan geçip ilerlemesine rağmen çarpıp banlatmak için 3-4 saniye daha arkasından 110 ile fren yapmadan sürmeye devam ediyorsun. %100 haklı ban. Asla açılmaz itiraz etmeni bile tavsiye etmem. Geçmiş olsun.

Son düzenleme: 27 Mart 2022
    syntax ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. murattari

murattari

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben ban yemedim.sadece raporum kabul görmedi.iyi de bende 110 ile gidiyorum neredeyse ve hala sağ şeritte gidebileceği uzun bir yol var :) dikiz aynasından baksa halbuki benim geçmemi bekleyebilirdi.110 ile gideceksin ve o hızla durabilip öndeki arabaya çarpmayacaksın :) sağ şeride kırsam sağdaki araba bana arkadan vuracak frene bassam ve durmak istesem arkadan gelenler bana arkadan vuracak. onlardan biri çarpsa ve beni rapor etse. ben ban yiyeceğim ? :) ayrıca açtığım farklı konuya da hatalısın diyorsun.o videodaki arkadaş da durabilirdi ? yada sol şeride geçebilirdi ?

4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sevindim en azından bunun ban değil de kabul görmeyen rapor olmasına, başlığı okumamışım.

Banla ilgili cevabına diyecek pek bir şey yok karşılık olarak. Ne dense nafile. Birini suçsuz olduğu halde banlatmak için bu kadar zahmete girmek yerine en fazla 1 saniye frene basmayla veya ayağı gazdan çekmeyle tüm bunların önüne geçilebilir. Üstteki mesajı kopyala yapıştır yapmamın da anlamı yok. Adminin, açtığın diğer konuda olduğu gibi burada da kendi vidyondan seni banlamadığına şükretmelisin bence :cay2:

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Reddedilmesi normal. Gayet yeterli mesafedeyken sol sinyal yakıyor. Frene senin basman gerek artık o noktada. Sol şeridi kapatıp gittiğinden duramıyorsun tabi.

Doctor Pikachu ve HandCuff bunu beğendi.
  6. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haklı olarak kabul edilmemilş ki bunun da rapor olarak yollanması gerçekten saçma. Sen o oyuncu için "dikiz aynası diye bir şey var" diyorsun ama seninde gözlerin var. Eğer önüne birisi geçiyorsa mantıklı olarak yavaşlarsın, frene basarsın. Neden inadına çarpıyorsun ?

HandCuff bunu beğendi.
  7. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Aslında öyle değil yolun tek şeride düştüğünü görüp senin fren yapman lazım. Onun durması saçma olurdu değil mi? Arkada birsürü tır var. Arada mesafede var zaten. Ama sen inatla son gaz gidip sollamaya devam etmeye çalışıyorsun. Gerçek hayatta böyle bir durum olsa son gaz gitmeye devam mı edeceksin anlamadım? Senin sağ şeride de kırmana gerek yok. Hafif fren yapsaydın böyle bir olay yaşanmazdı. Aslında senin değil onun seni rapor etmesi lazım kasıtlı olarak çarpmaktan. Selektör yerine yarım saniye frene bassan bunlar yaşanmazdı.

HandCuff, Doctor Pikachu ve Razor3214 bunu beğendi.
  8. murattari

murattari

41
    14
    5
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    bunun aynısını biz Türk'ler yapsa hemen ban yiyoruz.Onu demek istiyorum aslında :) bu arkadaşın yaptığını ben yapmış olsam. moderatör emin ol sol şeritteki aracın hızı yüksek, geçmesine izin verebilirdin gibi şeyler diyerek bizi atardı :) TruckersMP'deki moderatörler Türk'lere karşı çok farklı önyargı ile yaklaşıyorlar.

9. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Artık önyargı denemez ya birkaç haftadır oynanmıyor bu oyun sonuçta. Yıllardır ne kadar saçma araç sürdüğümüzü görüyor herkes. 8 yıldır mahvediyoruz şu oyunu, trafiği, kuralları vs.
    Oyunun en "toxic", en kural tanımaz, her açıdan en rezil topluluğu olduğumuzu tüm dünya biliyor artık.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Mart 2022
    Eğinli bunu beğendi.