1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Youtube Kısa Kodları

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Express tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Express

Express
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar gün içinde çok kullandığımız youtube ile ilgili size kısa bilgiler vermek istiyorum;
    -Öncelikle bi klibi çok beğendik ama indiremiyoruz bunun için büssürü saçma programlar var yarısı haşere zaten :) herşeyin bir kısa yolu vardır beğendiğiniz klibin youtube linkinin başına ss ekleyerek klibi istediğiniz formatta indirebilirsiniz
    çıkan sayfada video'ya göre 1-2 dk bekliyoruz sonra direk indir var zaten pek sağa sola nerden diye bakmanıza gerek yok ben onuda göstereyim :)

-ssyoutube.com'da bazı dosyaların sessi olmuyor onları da www.clipconverter.cc üzerinden de indirebilir veya farklı video formatlarına da çevirebilirsiniz.

-Diğer bir olayımız gif şeklindeki olayımız yani dönen resim gibi birşey video'da bir yer hoşunuza gittiyse orayı gif yapıp arkadaşlarınıza yollabilirsiniz :) buda diğeri gibi youtube linkinin başına gif ekleyerek gif sayfasına ulaşabilirsiniz
    Oluşturması çok kolaydır isterseniz yazılar'da ekleyebilirisiniz
    1-2 dakika içinde oluşuyor zaten oluştukdan sonra sağ tarafta 2.linki kopyalarak arkadaşlarınıza yollabilirsiniz
    -Sıra en güzel yerde beğendiğimiz bir şarkıyı defalarca dinleriz sürekli replay yapmak zor gelir onunda çaresi var ! burda olayımız biraz farklı beğendiğimiz şarkının linkine geliyoruz youtube yazan yerden tube'yi silip repeat yazıyoruz
    açılan sayfada aşağıdaki yerde başlangıç (start )bitiş (end) ve kaç defa teklararlanmasını istiyosanız (loops) o kadar yapıyosunuz her tekrarlanma yaptığında o sayı düşer zaten
    -Ayrıca video'ya sağ tıklayıp döngü dediğiniz zamanda şarkıyı tekrarlamaya devam eder

-Son kalan olayımız mp3 müzik birçok site var ama genel kullanılan tek bir site vardır tabiki www.youtube-mp3.org bu siteden kolaylıkla indirebilirsiniz tek yapmanız gerek beğendiğiniz müziğin linkini kopyalayıp yapıştırmak

Youtube.com Linkindeki [ube] Silip Yout.com Yaparsanız İstediginiz Şarkıyı İndirebilirsiniz...

Not:Alıntı değildir kendi yazımım ve kendi çektiğim resimlerdir

Son düzenleme: 20 Mayıs 2016
  2. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.617
    505
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. UlasCaNN

UlasCaNN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    güzel bir bilgilendirme olmuş

4. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Rehber için teşekkürler. Bir uyarı ssyoutube.com'da bazı dosyaların sesi olmuyor onları da www.clipconverter.cc üzerinden de indirebilir veya farklı video formatlarına da çevirebilirsiniz.

Express bunu beğendi.
  5. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler hemen ekliyorum.

6. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Güzel konu takip eline sağlık:

7. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    O Zaman 1 Tanede İndirme Özelliği Ben Söyleyeyim...

Youtube.com Linkindeki [ube] Silip Yout.com Yaparsanız İstediginiz Şarkıyı İndirebilirsiniz...

Express bunu beğendi.
  8. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler ekledim

9. DayleFusion_TR

DayleFusion_TR
    Plaka

25
    184
    65
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
  10. Xtreme

Xtreme
    Plaka

24
    309
    260
    215
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Güzel konu baya yararı olacak bana, Teşekkürler @Express .