1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü You were kicked from game

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve emre0369 tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. emre0369

emre0369
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

46
    25
    0
    20
    TruckersMP Profili

BÖYLE HATA VERİYOR BEYLER BİLEN VARMI YA

2. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    uyumsuz bir skin kullaniyorsun ondan oyundan atiliyorsun uc yada dort kere oldummu banlanirsin offline iken git cekicinin skinini degistir uyumsuz aksesuar lutfen ceicinizin skinini yani boyasini degistirin diyor

corbanez27 bunu beğendi.
  3. emre0369

emre0369

46
    25
    0
    20
    TruckersMP Profili
    DENEDİM ETS 2 KLASÖRÜNÜ SİLDİM BELGELERDEN FALAN

4. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    painjob varmi oyunda? onu kaldirmayi dene birde oyle bir dene painjob dlc sinde sikinti var demektir o zaman

5. emre0369

emre0369

46
    25
    0
    20
    TruckersMP Profili
  6. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    o zaman baska bir sorun var demektir yada singleplayerda etkin bir skin modu varsa ve o save ile mltiplayerdada oynamaya calisiyorsaniz ondanda yapabilir ama size uyarida uyumsuz icerik olarak paintjob gostermis ve skini degistirip oyle gelin yazmislar kabacasi :/ sizde paintjob yok diyorsunuz o zaman bu illa cekici degilde dorse icinde olabilir hani kendi skinlediginiz bir dorse varsa oda problem yaratir eger bunlarin hicbiri degilse multiplayer sitsine ingilizce olarak bu durumu belirten bir konu acin ve resmi orayada postalayip altina sorun neden boyle bir hataaliyorum paintjob kullanmadigim halde diye
    aynen cevirisi bu hatanizin "Gecersiz aksesuar ayari yapildigi algilandi.Lutfen boyanizi degistiriniz."

7. emre0369

emre0369

46
    25
    0
    20
    TruckersMP Profili
    yok ets 2 belgeleri falan sildim herşeyi yenidende yükledim mod falan yok.

8. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    paintjob mod klasorunde olmaz zaten steam kutuphanenizde olur asil oradan kaldirmak lazim

9. emre0369

emre0369

46
    25
    0
    20
    TruckersMP Profili
    baktım dlc falan yok bende .

10. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    o zaman dedigim gibi en iyisi ets2mp sitesine konu acin ama ingilizce yazmaniz lazim fotografi koyup altina sunu yazin "Why am i get this warning then been kicked even while not have any painjob dlc?" bunu yazip konuyu acin eger cevap yazarlarsa atin bana ben ceviririm