1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yine Troll Bi Arkadaş

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve QuQuLee tarafından 26 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Katılıyorum.

ypemck bunu beğendi.
  2. QuQuLee

QuQuLee

32
    22
    5
    80
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Aga Ben Orda Arkadaşım İle Birbirimize Çarpmamak İçin Yaptık Geçmeseydi Hem Geçtikden Sonra Niye Bize Çarpıyor

3. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak ben olayın içinde değildim. Ama şunu söyleyeyim: Neden videoya müzik koyuyorsun ? Belki @Death34 adlı arkadaşımız size TS3'de yol verin bana demiştir. Hem: Demişsiniz "Niye bize çarpıyor" Ne alaka ? Siz yol vermediğiniz için belki adam aradan geçerken dorsesi takıldı ve arabası kayınca BİZE değil sana çarpıyor yalan söyleme. @Death34 yerinde olsam acımadan bu muhteşem ikiliye ödül olarak ban attırırdım ama sen bilirsin. Şükret @Death34 şefkatli çıkmış ben olsam direk banlatırdım.

Hem, arkadaş isterse 15 ban yesin şuç işlemedikçe ban attıramazsın. Benim şahsen 9 banım vardı ve gayette düzgün süren birisiydim. 10. banımıda kasten ve bilerek yaptım yoksa boş yolda sinyal veren birisiyim ben.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
    ypemck ve Death34 bunu beğendi.
  4. bilalcengiz06

bilalcengiz06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    41
    33
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    ne olursa olsun kimsenin yolu kapatmaya hakkı yoktur. birbirimize çarpmamak için öyle yaptık demişsin ama yan yana giderken arkadaşınla çarpışma ihtimalin daha yüksek

Death34 ve Mustafa Kadir bunu beğendi.
  5. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bencede. Ben yanımda birisi varken zor çarpışmıyorum bile :)

ypemck, Death34 ve bilalcengiz06 bunu beğendi.
  6. bilalcengiz06

bilalcengiz06
    Plaka

34
    41
    33
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    bence böyle bir savunma yanlış bir kere düz yolda giderken klavye ya da direksiyon azizliğine uğrayabilirsin istemeden yanındakine çarpabilirsin. arka taraftan gitsen önündeki aracın fren yaptığını rahat anlarsın böylece hem yolu kapatmamış olursun hem de bu durumlar olmaz

Mustafa Kadir ve Death34 bunu beğendi.
  7. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kesinlikle...

ypemck bunu beğendi.
  8. bilalcengiz06

bilalcengiz06
    Plaka

34
    41
    33
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu oyunu multide 6-7 aydır oynuyorum bu zamana kadar ban yemedim. Ama en büyük korkum ban yemek bu yüzden her zaman dikkatli olmakta fayda var. nasıl trafikte dikkatli araç kullanıyorsan oyunda da aynı şekilde düşünmelisin

Mustafa Kadir bunu beğendi.
  9. Mert Can Ayhan

Mert Can Ayhan

152
    19
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    video yu izledim sizde asıl suç onun tek suçu korna çalmaması ve selektör yakmaması sizin yaptığınız şerit tıkamak adam hızla gıtmek ıstıyor yolunu kapatıyorsunuz sizde sen sağ şeride geçsen adam geçicek tabiikide çarpmaması lazım ama sizinde yol vermeniz lazım arkadaşınla gidiyorsan yan yana gidemezsiniz öle bi hakkınız yok yolu tıkayamazsınız arka arkaya gitmek zorundasınız !

Mustafa Kadir bunu beğendi.
  10. Mustafa Kadir

Mustafa Kadir
    Plaka

251
    324
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen.

Şu an multi oynamıyorum singleda babam bile diyor yani oyunda tırı düzgün sür ki gerçekte daha iyi tır sürebilesin. Aynen de öyle gerçeğine göre yapılmış bi oyunda sen nasıl 180 km/h ile ters şeritte gidebilesin ki ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Eylül 2015
    ypemck bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.