1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yine Europoort yine ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve omerozkurtt tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. omerozkurtt

omerozkurtt
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Bu ikinci kec ban yiyişim ama bunda hiç bi kabahatim yok.Herzamanki gibi İngiltereden Europoort üzerinden sefer atıyordum.Tek şeritten 2 şeride çıkan yolda sağ şeride geçtim önümdeki adamda farketmedi sıkıştırdı ve ben bariyerin üzerine çıktım.Anında admin geldi ve bana 1 gün ban attı diğer adam ise yoluna devam etti.Eğer böyle haksız yere ban atmaya devam ederseler mp yi bırakıcam

2. İsmail 2

İsmail 2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    12
    3
    55
    Bırak :D

3. omerozkurtt

omerozkurtt

23
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Yine böyle haksız yere ban atarsalar bırakıcam zaten

4. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    sen öndekini sağlamaya çalışmışsın anladığım kadarıyla, adam senin önüne kırdığına göre; admin de cezanı kesmiş.

5. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Doğrudur bu adminlerin değişmesi lazım iğce sapıttılar bakın ben ilk multiye girdiğimde arka arkaya oyuncuları banliyorlardı şimdi yok gibi yani

adminlerde sapıklaşdı yolun ortasında duriyor kimsede bişey yapamiyorlar ban yyeler diye galiba

böylede olma ama biz durunca ban yiyoruz oo durunca bişey olmiyor zaten bi gün ras geliresem bende durucam onun önünde banlarsa ama sucu size bilirim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2015
  6. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    amacın nedir arkadaşım.. insan gibi oynamak varken neden bilerek adamın önünde durmayı vaad ediyorsun? yiyeceksin kalıcı banı sonra gelip burada konu açacaksın "süresiz ban yedim" diye.

bu laflarımı kötüye yorarak düşünmeni istemem. ben seni bir yanlış yapmaman için uyarıyorum ve diyorum ki olur da kalıcı ban falan yersen, mp modda oynayabilmen için yeni bir steam hesabı ile oyunu tekrar satın alman gerekir.

yani adminlere bir tepki eylemi gerçekleştirmeden önce, üzerinde yeterince düşünmen dileğiyle...

Eğinli bunu beğendi.
  7. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    sadece benim diğiceyim şu adminler değişsin onu istiyorum

8. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    paşa öyle diyosunda gördüğüm kadarıyla türklere taviz vermiyorlar ben adminlerin yarısının ırkçı olduğunu düşünüyorum, ets2 olarak değilde genel olarak müslüman insanları çoğu ülke terorist olarak görüyor şimdi ne alaka diceksiniz ama bu böyle bu zamana kadar ban yemedim ama sacma sapan banlar çok olmaya başladı bu ne biliyormusun enerji patlaması gibi bi olay adam sunucuda admin ben şunu yaparım bunu yaparım mantığında çoğu adminide tanıyorum nasıl olduklarını birkaçtane si samimi diğerleri ırkçı insanlar.

9. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    "saçma sapan banlar..." derken ne kastediyorsun? bak bu dediğini; bu elemanlar durduk yere banlansalar, şeritlerinde gitseler de öyle banlansalar, bir şey yapmayıp da öyle banlansalar anlarım. ama bak şuradaki konuda adam kayıt yapmış.. bunun neresi ırkçılık? yav herif otobanda ters yönde gidiyor yaa.. ve tahminimce o konuda anlattığı olayla alakası olmayan biri bu kaydı yapan kişi.. adam gibi oynasınlar arkadaşım. adminlerin işi gücü yok "şu Türklere bir ban atalım" mı diyecekler... yav arkadaşım ırkçılık yapacak olsalar almanlara yaparlar. kurucular polonyalı insanlar... adminler her ne kadar birçok avrupa ülkesinden olsa da başları polonyalılar.
    yani düşünsene bir kesime oyunda kıllık yapacaksan, bu kesim zamanında senin ülkeni katleden kesim mi olur yoksa olayla alakası olmayan bir kesim mi?

bak arkadaşım, milleti trollemenin milliyeti olmaz. önce bizim Türk arkadaş gidecek illegal dönüş yapacak birinin önüme kıracak, gidecek arkasında 25 ton dorseyle ters yöne girip kafa kafaya birin çarpacak sonra da ban yediğinde sırf Türk diye biz o adamı savunacaz.. yok öyle bir şey. Türk ise doğru dürüst oynasın. kendine yakışanı yapsın. acemi olabilir ama kasıtlı olarak milletin oyununu bozması söz konusu bile olamaz yaşı kaç olursa olsun..

10. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    bazi adminler ozelliklede rus adminlerden bende nefret ediyorum alman adminler var onlar mesela cok iyiler tam yapiyorlar isini ama ruslar eglencesine ban atiyorlar merak etmeyiniz ben bir yolunu bulup o adminlerle siteleri uzerinden iletisim kurmaya calisacagim tsm mapta almanlarla beraber calistim zaten ve tsm map yapimcilarindan olan admin thomas ile konusup oda mp adminleri ile iletisime gececek thomas ve ben admin olmayi dusunuyoruz multiplayerda adminlik yapmayi eglence haline getiren bazi adminler var ve bunlar hakkindada dava acmayi dusunuyoruz sonucta buraya para verip sebepsiz ban yiyenler var...

FatihReiz ve kaDir44 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.