1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yeni dlc paketi aldım, ama paketin bir dlc bende vardı, bende olan dlc tekrar gelmedi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve RECEP tarafından 30 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RECEP

RECEP
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Aldığım paket bu http://store.steampowered.com/sub/68366

Bu paketteki "Going East" bende vardı, ets2mp resmi sitesine açtığım konuda "Going East" envanterlere ekleneceğini demişler fakat aldığımda yeni paketteki "Going East" dlc si listede yok, olan "Going East" ise önceden aldığım dlc.

Şimdi iade etmeyi düşünüyorum ama iade ederken de kaldırılacak listesinde "Going East" de var,

Bu "Going East" acaba pakettekimi, yoksa listemde olan ve geçen sene aldığım "Going East" mi?

2. RECEP

RECEP

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    İade ettim , geçen sene aldığım kaldı.

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    Paket alırken paket içindeki ürün sizde zaten varsa 2. kopyasını alamazsınız, steam alırken Türkçe olarak uyarır zaten, iade ediliyorsa sistemde açık var demektir :)

4. RECEP

RECEP

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Sistemde açık yok, yeni aldığım paketteki Going East! dlcs bende olduğu için onu vermedi ama paketin tam ücretini aldı, bende yeni paketi iade ettim.

Açık bunun neresinde.

Ayrıca uyarı yapıyor evet ama envantere atar diye tahmin ettim.

Bu Going East! birine yollayabilsem daha rahat paket bakacağım ama buna verdiğim para boşa gidiyor işte, ondan insanın canı sıkılıyor. Olmadı yıl başını bekleyeceğim o zaman güzel paketler oluyor.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    @RECEP
    Siz sadece going dlc'sini mi iade ettiniz yoksa tüm paketi mi? Ben sadece going olarak anladım gidip yatayım o zaman :)

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  6. RECEP

RECEP

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Sadece onu alsalar süper olur ama sırf paket bozulmasın diye o DLC yi siliyorlar, ayrı olarak iade edermiler hiç.

Komple paketi iade ettim bende. Yılbaşını bekleyeceğim artık. Daha çok indirim olacak kanaatindeyim.

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Tamam o zaman ben yatayım, İskandinav dlc'si yılbaşında yine aynı oranda indirime girer diye düşünüyorum, daha ilk indirimi büyük indirim beklememek gerek ayrıca scs fiyatlara zam yaptı eskiden oyunu 4 liraya alıyorduk.

8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Kontrol ettim, uyarıyı veriyormuş satın alma işleminde. Bence fiyat Scandinavia + 5 boya için uygun fakat tabi sizin kararınız :)

Semihcan bunu beğendi.
  9. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Su dlc iade etme nasil bende etmek istiyorum