1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yardımseverlik

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve AhmetArkboa44 tarafından 12 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Az önce 125 ton dorseyle dağ yolunu çıkarken tır geri geri kaymaya başladı ve diğer şerite geçti bende hemen sağa çektim zaten yolun kenarından çıkamazdım, öylesine duruyordum. Biri birden beni itmeye başladı amacının yardım etmek istediğini anlayınca bende gaza bastım yolun kenarında şeride kadar çıktım sonra durdum biraz konuştuk ingilizcem yettiği kadar, sonra translateyi açtım bayağı konuştuk. Romanyalıymış Türkiyedeki olayları felan konuştu benimle mp de bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum :)
    [​IMG] [​IMG]

STUZEL, elturcotr, Theodor ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Var bu tür oyuncular, zamanında ruslar banada yardım etmişti tırım tek şeritli yollarda çukura saplanmıştı daha sonra tehlikeli sürüş'den ban yememek için F7+Enter yapmıştım, keşke oyun içerisinde hep böyle oyuncular olsa adminlere gerek kalmaz vallahi.

AhmetArkboa44 bunu beğendi.
  3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Bazen yanınızdan geçenler raporluyor, biz olaya bakınca bilerek çarpıyor diye ban atıyoruz., sonra uğraş dur.

Hardy ve AhmetArkboa44 bunu beğendi.
  4. SerkanA

SerkanA

248
    216
    165
    Renault
    TruckersMP Profili
    bizim insanımız dorsesiz gezerken önünde frene basıp report eder. Bildim bileli mp oyunlarda yabancılar daha hassas bu konularda.

5. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Haklısın abi zaten o iterken taba bakıyordum adam geliyormu diye kimse yoktu. Tabi bu bi bahane değil :)

6. Daxtie

Daxtie
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Konuyla pek alakası yok ama 125 ton yük hangi firmadan acaba?Mod felanmı var yoksa

7. SametÇapkın

SametÇapkın
    Plaka

24
    111
    1
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    bugun ruslar yine konvoydayken bizi trolledi. Bizim çok çekiceğimiz var

8. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
  9. spacefiles

spacefiles
    Plaka

39
    128
    50
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    http://plays.tv/video/5695662a3f3cc73dcd

Bende az önce yolda kalmış bir arkadaşa rastladım yardımlaştık biraz onun aracını çıkarttık bu sefer benimki takıldı , sonra bana yardım etmek isterken tekrardan takıldı :) video uzundu 4 dakikalık kısmını koydum güzel oluyor yardımlaşmalıyız millete cindiyete bakmadan he birde chat ekranını açıyorum bir ara Türk arkadaşımızın ettiği küfür çıkıyor kusurabakmayın :Hittheroad:

10. Hardy

Hardy

306
    469
    185
    İşte bu oyunu bir yarış oyunu gibi oynayan, bir boy gösterme şekli olarak algılayanlar, altındaki bilmem kaç beygirlik araçı panzer gibi kullananlar olmasa, bu oyunun bir simulator (Gerçekliğe yakın oyun deneyimi) olduğunu unutmasalar çok güzel görüntüler ve anılar oluşacak. Ne yazıkki bunları yapan kişilerin zihinleri gelişmediği için malesef trolleme dediğimiz olaylar yaşanıyor...