1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yardım Bi bakınız.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Motha_TR tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Motha_TR

Motha_TR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    3
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dün 3 günlük ban yedim ramming den dolayı 2 tarafta suçluydu ancak itiraz etttim ve biraz daha düşürüleceği yazıldı şimdi anlamadıgım konu
    Ban kontrolden bakınca :
    Ban Bitiş:
    2015-05-21 20:47:40 (1 saat gecikmeli açılır.) böyle gözükürken
    Oyuna giriş yapmaya çalışınca:
    Oyuna giriş yaparken de böyle tam anlayamadım 1 saat sonra deneyerek öğrenebilirim ama kafam karıstı yani

Son düzenleme: 19 Mayıs 2015
  2. Koray

Koray
    Plaka

160
    141
    90
    Volvo
    19.05.2015 - 17:00 -yazıyor. 1 saat gecikmeli dersek 18:00 gibi açılır öyle görünüyor.

3. Motha_TR

Motha_TR

30
    3
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun içi gözükene mi bakıyoruz. çünkü ban kontrolde 21i olarak gözüküyorda

4. Koray

Koray
    Plaka

160
    141
    90
    Volvo
    Yaptığın itiraz sonucunda biraz daha düşürüleceğini söylemiştin. Bende bunu düşünerek o şekilde yazdım. Ban Kontrol sayfasında durum düzeltilmemiş olabilir. Her sonuca karşı oyun içinde ki süre dolsa bile ban kalkmamış ise 21.05.2015 tarihine kadar da bekleyeceksin gibi..

5. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    2 kere ban yemişsin. Oyunda gösterilen ilk banın bitişi. Ban kontrolünde gösterilen son atılan banın bitişi. Yani oyuna 2015-05-21 21:47:40'da girebilecen.
    http://www.ets2mp.com/index.php?page=profile&id=389857

Belki bir yanlışlık olmuş, 2 kere ban atmış olabilir. Ban atan admine durumu bildirin isterseniz.

EmreBozkurt bunu beğendi.
  6. Motha_TR

Motha_TR

30
    3
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    anladım teşekkürler bunu bu şekilde tekrar bildireyim ozaman 2. ban benden yana ımkansız ama dedıgınız gibi yanlıslık yapılmıs olabilir bunu degerlendirsinler

7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Hesabınız ilk önce 3 gün banlanmış, itiraz sonucunda bir güne düşürülmüş. Sanırım yeni düzenlemeyi yaptıkdan sonra eskisini kaldırmayı unuttu. Normal sürenin dolmasını bekleyin, açılmazsa konuyu bildirirsiniz.

Edit: Sistemdeki hata nedeniyle ban süresi düşürülse dahi ban geçmişinde gözüküyormuş, üyenin banı itiraz sonucu belirlenen süreye göre açıldı.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2015
    EmreBozkurt bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.