1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yakıt Tüketimi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ceykips1988 tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Mercedes Benz Actros'lar genellikle 35-40lt civarı yakıyor. Daha da düşürmek pek mümkün değil. Senin çekicin 510BG, yokuşlarda güç yeterli gelmezse motor zorlanacağından yakıt tüketimi yine artışa geçer. 625BG'e yükseltirsen hem daha fazla güce sahip olursun hem de yine aynı civarlarda yakıt tüketirsin.
    Bence yakıt konusuna bu kadar takılmamak lazım. Zaten oyundaki yakıtların litre fiyatı 2€ bile değil. 100km'de 100lt yaksa da fazla etkilemez. :)

Dc_Down bunu beğendi.
  2. Kaptan59

Kaptan59
    Plaka

29
    52
    22
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    aynen doğru söylüyorsunda daha 625BG motor açılmadı bende :D
    Driving Force Gt aldım onu alana kadar pek oynamamıştım onu aldığımdan beri oynuyorum, ancak seviyeler atlıyor seviye para hilesi falan hoşuma gitmiyor kendi yağımızla kavruluyoruz işte :D

aynen abi Makinenin hakkını vermek lazım :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Aralık 2015
    MertOguz bunu beğendi.
  3. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Singleplayer oynasam ben de kendi emeğimle, hile yapmadan oynamak isterdim. Multiplayer'da kaza, oyun hatası veya başka bir sebepten dolayı çekici çok fazla hasar alabiliyor. Emeğimle kazandığım parayı gereksiz yere heba etmek istemem. :)

Dc_Down bunu beğendi.
  4. Kaptan59

Kaptan59
    Plaka

29
    52
    22
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    doğru söylüyorsun kimi arkadaş istemeden çarpıyor donmadan dolayı ama kimi de isteyerek bilerek üstüne sürüyor ya adamlar bir ilginç mesela 90 km hızla gidiyorum önümde birkaç arkadaş en fazla 75-80 km arası gidiyor tam sollayacam adamlar önüme kırıyor Allah'tan direksiyon seti varda manevra falan kurtarıyorum bazen de olan oluyor tabi :D anlayacağın mp'de de hile falan yok işte ama zor oluyo olsun ben öteki türlü sıkılıp oyunu bırakırım zaten :D

MertOguz bunu beğendi.
  5. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben de tam tersine aracımın yakması ve sırf benzinliğe daha sık uğramak için benzin bidonu küçük şasi alıyorum. Garibim. o_O

Dc_Down bunu beğendi.