1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yakıt Tüketimi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ceykips1988 tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Araç boş viteste rölanti devri kadar yakıt tüketimi yapar , düşük devir yüksek viteste miniumuma yakın yakar.İstersen Volvo'nun dashboradı iyi volvoyla bir dene ;)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Aralık 2015
    opel57 ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  2. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    30.2lt - Volvo FH16 (Yeni Kasa) - Sıralı - 4x2 Şasi

3. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi anlayamadım zaten kullandığım gebother :D başka volvo yokki zaten değiştirebilirim tırı her an ama çok kararsızım aklımdan eski tırlardan geçiyor ve mesela eski mercedes veya eski daf gibi ama kararsızım önerilere açığım :D

4. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende Mercedes yeni Actros var 4x2 625 Bg , gerçekçi yakıt tüketimi açıkken ve otomatik viteste full depo ile 4.000 km küsür yol aldım. Hep yüksek hızda , yolu buldun mu 150-160 arasına bile çıktım. Unutmazsam eğer boş bir zamanda daha detaylı test yaparım.

opel57 bunu beğendi.
  5. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi bende onu çok seviyorum nostaljik tırdır unutulurmu hiç ilk başladığımın tırı :D ama abi virajlarda çok savuruyor ondan bıraktım o tırı :(

6. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mercedes Axor değil yanlış anladın galiba yeni Actros kullanıyorum. Tam aksine savrulma konusunda diğer araçların arasında en iyi diyebilirim...

opel57 bunu beğendi.
  7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    şey abi kasttettiğim modsuz normal tır mp4 yanında olan galerideki :D actross o sanırım da pek şey savurdu bende klavyedeyimde 140 gibi hemen yan yatıyor :(

8. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu oyuna sonradan yeni eklenen actrosu geldiği zamandan beri kullanıyorum , yol tutuşunu , hızlanmasını , dizaynını çok sevdim bırakamadım. Aslında savrulma olayında yük çok önemli , ağır yükün oldu mu risk fazla temkinli gideceksin :) Hafif yükte bas basabildiğin kadar...

opel57 bunu beğendi.
  9. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    peki abi teşekkür ederim ilgin için nolur saygısızlık algılama algıladıysan özür dilerim abi:Oops: ben sadece sürdüğümü demiştim :)

10. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Olur mu öyle şey ne saygısızlığı , aklımdan bile geçmedi. Sıkıntı yok yani :)

opel57 bunu beğendi.