1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yabancı İsim Kullanmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ozmoz tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Ozmoz

Ozmoz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

187
    43
    85
    Scania
    Arkadaşlar oyunda bir çok Türk arkadaşımızın isimleri İngilizce kelimeler oluyor bunun sebebi nedir?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Ocak 2016
  2. Grkmcnkl

Grkmcnkl
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

63
    12
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban riskini düşürmek olabilir. Hepsi için söylemiyorum fakat bunun için yapanlar olabilir. Bkz: αwp | ɴew yorĸ böyle bir nick kullanan birisi bana küfür edip oyundan çıktı hiç bir şeyini alamamıştım yazı biçimi klavyede yok uğraştım buldum.

3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    15 senedir bütün oyunlarda bu ismi kullandığım için değiştirmek istemedim.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  4. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Rusça nicki olup Türk olanına da rastlamıştım ters yönden gelip aracıma çarptı ve ailevi değerlere küfretmeye başladı insanların bu kadar ucuzlamasına üzülüyorum gerçekten alt tarafı bir oyun için insanları kırmanın mantığı yok bu tip kişiler oyun zevkinizi bozmasınlar zaten gerekli cezayı burada da öteki taraftada alacaklar :)

Kendi nickime gelecek olur isem ESL de görmüş olduğum bir kullanıcının nickiydi beğendiğim için kullanmaktayım bu nick ile tanındığım için de değiştirmeyi pek düşünmüyorum.

5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çoğu oyunda böyle sadece ets2 de değilki :D yabancı isimler daha dikkat çekiyor galiba :karis:

6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    İngilizce evrensel dil olarak kabul ediliyor ve 54 ülkenin resmi dili. (Kaynak*) Genel olarak insanlar tarafından anlaşılabilecek ve iletişim kurabileceğim bir dil olduğu için kullanıcı adımda da bu dili kullandım.

spacefiles ve GuSTaV bunu beğendi.
  7. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    7 Sene olacak bir FPS oyununda birisinin çarına ortak olmuştum,o andan beri tüm oyun,forum,blog vs sayfalarında bu ismi kullanırım.

8. Bruce Lee

Bruce Lee
    Plaka

29
    397
    1.653
    240
    Renault
    Eski bir karateciyim karateci olduğum salonda Bruce Lee diye seslenirlerdi ondan bu yana bu adı kullanıyorum

9. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Plaka

26
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bir süredir yabancı isim kullanmıyorum.Ama kullandığım zamanlarda ise başlıca sebeplerim şunlar :
    -Cs go / Dota 2 gibi oyunlarda bir Türk geldi mi hemen küfretmeye başlıyor.
    -Türk troller yüzünden bizlere karşı bir ön yargı oluşuyor.Bu sefer yabancılar laf atıyor.

Ets ' de eskiden sadece rusların yanından geçerken temkinli davranırdım.Ama artık bizim trollerin onlardan eksik yanı yok.Sırf trollere denk gelmemek için kuzey almanya -iskandinavya arası geziyorum.

10. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili