1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü World of Trucks Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve abdulbaki1 tarafından 21 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. abdulbaki1

abdulbaki1
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    2
    0
    0
    arkadaşlar oyunu satın aldım bir kaç ay önce ve bu akşam world of trucksa bağlamak istedim steam hesabım ile join yaptım kayıt oldum fakat artık emaili'mi yanlış yazdım yoksa ne yaptım bilemiyorum hesap güme gitti hesabı onaylayamdım e postama mail gelmedi bir türlü bunun hiç bir çözümü yok mu acaba ..... :(

2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Mail adresinizi veya hesap adınızı girerek doğrulamayı tekrar yollatmayı deneyin.

3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Kayıt olduktan sonra 24 saat içinde doğrulanmazsa, hesap otomatik olarak iptal edilir. 24 saat sonra yeni (doğru) e-posta adresi ile tekrar kayıt olmayı deneyebilirsiniz. Yada support@scssoft.com adresine ingilizce olarak mail atınız.

Son düzenleme: 21 Mayıs 2015
    onureiz ve corbanez27 bunu beğendi.
  4. abdulbaki1

abdulbaki1
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    2
    0
    0
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.