1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü World Of Trucks farklı ülke sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Gamble94 tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gamble94

Gamble94
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    9
    3
    50
    TruckersMP Profili
    Merhaba;

Arkadaşlarla iş alıcaz fakat benim hep aberdeen gösteriyor. Olduğum şehir göstermiyor sebebi ne olabilir bunun arkadaşlar ?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Gamble94,

Mesela şu konuyu kısaca şöyle açıklayalım; Tabiki örnek vererek söylüyorum bu yazıyı.

Mesela siz, En son World of trucks online yükünüzü aberdeen şehrinde bıraktınız, daha sonra başka bir şehire gittiniz fakat online işlerde sadece dorseyi bıraktığınız yerden başlayabilirsiniz.

3. Gamble94

Gamble94
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    9
    3
    50
    TruckersMP Profili
    ovv bu biraz kötü oldu benim için. Sağolun cevap için.

ismail55 bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Gamble94,

Maalesef, Durum böyle, Scs Software oyunu gerçekçi kılmaya çalışıyor, Bu durumda yapacak fazla bir açıklama yok ama ilerleyen zamanlarda bu durum değişikliği olursa eğer gerekli bilgilendirmeyi özel mesaj'dan yapacağım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.