1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel windows 10

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 25 Mustafa tarafından 29 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. 25 Mustafa

25 Mustafa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    462
    114
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    win 8.1 den 10 a yükselttim veeeeeeee pc kasıntı içinde boğuluyo oyunları sormayın zaten :D

(sistem kurtarıyomu derseniz )[​IMG]
    eger baska yükselten varsa bu sorun varmı yadada nedenini bilen varsaa yardıım ....çözümü yoksa 8.1 e geri dönüşşşşşş yapıcam..

2. Angelus

Angelus
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beta zamanlarında yüklendikten sonra soruyordu win 8 e dönmek istiyormusunuz diye ama...

Edit: Buyur buldum :)

3. 25 Mustafa

25 Mustafa
    Plaka

28
    462
    114
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    eger çözümü yoksa 8.1 e döncem onu biliyorm bu kasıntının çözümü varsa egerrrr yoksaaa mecbr döncem

4. Angelus

Angelus
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    fotoya bak :)

5. 25 Mustafa

25 Mustafa
    Plaka

28
    462
    114
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Suan da o yazı yok..... geri dönmek kolay iş

Geri dönüş yapim en iyisi ets de fps 3 hemde menüdeee

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Ağustos 2015
  6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yükseltme yaptıktan sonra lisansınıza uygun kurulum medyası ile temiz kurulum yapın. Büyük bir ihtimalle sürücüler otomatik yüklenecektir. Ekran kartı sürücüleri vs. yüklenmeyen sürücü varsa üreticinin sitesinden güncel sürücüyü edinin. Bu işlemlerden sonra sorununuz kalmayacaktır.

7. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Pc nin kasmaması lazım. Arka planda çalışan bir uygulama veya antivirüs yüzünden kasılıyor olabilir.

8. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Ben de 8.1'den 10'a geçince çok fazla takılmalar, donmalar oluyordu. Nedense ekran kartı ve ses sürücüleri devre dışı kalmıştı. Kendim Windows 10 iso'su indirdim, USB'ye yazdım ve temiz format attım. Şu anda eskisinden de daha performanslı bir şekilde Windows 10 kullanıyorum.

9. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    8.1 kullanırken sorun yok ama 10'a geçince böyle sorun oluyorsa uyumsuz bir program veya sürücü olabilir. Bende yükselttim fakat böyle bir sorun olmadı. Aksine bilgisayar daha hızlandı diyebilirim , görev yöneticisinden arkaplanda çalışan uygulamaları kontrol et ve sistemini güncelle.

10. 25 Mustafa

25 Mustafa
    Plaka

28
    462
    114
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    beyler arkaplan da açık olan programla kasacak bişey yok ets 2 mp de fps 70 alıyoken şimdi 5 alıyo şuan 8.1 e düşürdüm bu kez de net sıkıntısı basladı tanımlanmayan ağ sorunu var kafayı yicem