1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Windows 10 Güncellemesi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Matrixlord13 tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    Windows 10 Güncellemesinin yarısından çoğunu veya hepsini indirmiş olabilirsiniz. windows 8 veya 8.1 kullanıyorsanız powershell ISE programını aratın ve açın sonra

start 'C:\$Windows.~BT' (kopyala yapıştır yapın) yazın bir klasör açılırsa ve 2 tane dosya varsa windows 10 kurulumu hazır tutuluyor demektir

2. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi haberde gördüm reklamını yaptılar çok güzel birde bir siteden buldum ona gerek kalmadan güncellyebiliyormuşuz...

3. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Herkese şiddet ile tavsiyedir.. Kurarken hiçbir veri kaybınız olmuyor w8 de çalışanları (oyun ağırlıklı) destekliyor ve en önemlisi yeni nesil İnternet Explorer '' aka Edge '' çok hoşuma gitti Chrome'a bir daha döneceğimi sanmıyorum