1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Win10 Kurulu Sabit Harddisk

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve HaunterTR tarafından 4 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. HaunterTR

HaunterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba mutlaka teknoloji ile yakından ilgilenen arkadaşlarımız vardır benim bir sorunum var.
    Yakın zamanda yeni bir sistem kurmayı düşünüyorum.İ5 6500,msı r7 360,kingston hyperx 8 gb tek modül ddr4 ram,Msı b150m bazooka anakart alıcaklarım bunlar.Şuanda kulladığım harddisk 1 TB ve 6 senelik olmasına rağmen hiç sorun çıkarmadı aynı harddisk'i kullanmak istiyorum ancak bu harddiski yeni topladıgım bilgisayara taktıgım zaman problem çıkartırmı yani merak ettiğim zaten yeni pcye format atıcam temiz win10 kurucam lakin ilk açılışta ve bios ayarları açılana kadar bir sıkıntı yaşarmıyım pcnin açılmaması vs gibi?

2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yaşamazsınız diye düşünüyorum

3. HaunterTR

HaunterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamam teşekkürler peki bu harddiski yeni bilgisayara takmadan önce format atmak mümkün mü?

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yeni sisteminizi kurduğunuz zaman biostan windows 10 u kuracağınız aygıtı öncelikli olarak tanımlayın. Bilgisayarı ilk açıldığında kurulum penceresi gelir ve oradan her şeyi silersiniz.
    Eğer böyle yapmak istemezseniz de harddiski bir aparat yardımıyla başka bilgisayara bağlayarak temizleme işlemi yapabilirsiniz.
    Veya harddiski başka bir bilgisayara takarak biostan başlayan temizleme uygulamaları ile temizleme yapabilirsiniz.