1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Vites Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve LIGHTOFGOD tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Aurora-TMP

Aurora-TMP
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

179
    148
    180
    Volvo
    Arkadaşlar Volvo kullanılıyorum.Nedense oyuna bugün giriş yaptığım da vites sürekli N'de.Vitesi basit otomatikte kullanıyorum ve vites çok kısa sürede değişiyor anında tekrar N'ye geliyor.Yardımcı olursanız mutlu olurum.Herkese şimddiden teşekkürler.

2. lojistikci

lojistikci
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

124
    57
    100
    Sıralı'ya alarak Klavyeden;
    Shift tuşunu üst vites
    Sol CTRL tuşunu alt vites olarak ayarlabilirsin. Ayrıca Sıralı vites sistemi Rampalarda Devirli kullandığında Avantaj sağlar. ;)

3. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > profiles > profiliniz > controls.sii dosyasını silerek ayarlarınızı sıfırdan yapabilirsiniz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Kasım 2015
    Beykozlu Selçuk bunu beğendi.
  4. Aurora-TMP

Aurora-TMP

179
    148
    180
    Volvo
    Arkadaşlar controls.sii dosyasını sildim ama gene olmadı.İlk arkadaşın dediği gibi yaptım ancak araba vites 1 2 3 4 5 6 geçince de geri geri gidiyor.İleri gitmiyor.

5. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Otomatik ile manual vites arasında geçiş için bir tuş atamışsınızdır. Yanlışlıkla o tuşa basıyorsunuzdur.

6. Aurora-TMP

Aurora-TMP

179
    148
    180
    Volvo
    Anladım ama araba vites 1 deyken geri geri gidiyor :D

7. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Klavye ayarlarını sıfırla bide sıralı vitesi seç oyuna gir 2 3 km devam et basit otomatik vitesi sec o zaman.

8. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Save dosyası kullandıysan problem yaşamış olabilirsin.
    1 - Ayarlar > Kontroller menüsünden "İkincil kontrolcü" atamasını kontrol et.
    2 - Ayarlar > Kontroller menüsünden alt kısımda bulunan H-Vites tuşlarını kontrol et.
    3 - Ayarlar > Klavye menüsünden "Boşa Al" birincil ve ikincil tuş atamalarını kontrol et.
    4 - Ayarlar > Klavye menüsünden "Sıralı ve otomatik şansıman arası geçiş" tuş atamalarını kontrol et.
    5 - Hiçbirisi olmaz ise, bütün ayarları "Varsayılanlara dön" derseniz %90 problem çözülecektir.Bende de aynı problem vardı, bu şekilde çözdüm.

9. Aurora-TMP

Aurora-TMP

179
    148
    180
    Volvo
    Sorun çözülmüştür.Herkese teşekkürler.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.