1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Türkiye - İspanya

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sfkztrk tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Maçtan kim galip çıkar ?

1. Türkiye

7 oy
    50,0%
  2. Beraberlik

2 oy
    14,3%
  3. İspanya

5 oy
    35,7%
  1. sfkztrk

sfkztrk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    74
    36
    75
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hep Tır konuşacak degiliz demi :) Yarin saat 22.00'da İspanya - Türkiye maçı var ne düşüyorsunuz iddaa tek maç oynatsa Türkiyenin orani 7 girecekdim ama açmamislar :)

Euro 16 son 2 maçımız kaldı Biri yarın İspanya ile digeri Çek Cumhuriyeti ile umut ediyoruz ikisinide yenip rahatlıkla çıkarız İspanyaya yenilirsek ihtimal kalmaz berabera kalip Çekleri yenersek ufak bi ihtimal ile çıkabiliriz diger maclara bagli olarak 3. olan herkes tur atlamayacak sanirim averaja gore sayılı takım alacaklar diye duydum yanlıs hatırlamıyorsam.

Unutmadan İspanya uzun zamandir yenilmiyor son 3-4 Avrupa kupasında hiç yenilmemiş zor bi maç olacak :)

Son düzenleme: 16 Haziran 2016
  2. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. Bakalım sonuç ne olacak tabide takımımızın arkasındayız :)TÜRKİYE;)

4. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    İddaa kötü uzak durun. Mübarek aydayız zaten. :)

5. oynayacaktım da aklıma geldi mübarek ay dedim yapma evladım hemen bayii den çıktım zaten parada az :D :D

6. x-tram89

x-tram89
    Plaka

107
    49
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sahada ozanı,volkan şeni görünce kapatın :) maçı izlerken yürek dayanmıyor..
    terimin aldıgı ücrete baktım sıralamada ilk 4'e giriyor takıma bi bakıyosun sahada yok formalar kupkuru koşmadılar hiç nasıl alacaz bilmiyorum..Milli takıma ilk önce Ruh katmalılar..herkese iyi seyirler..

7. sfkztrk

sfkztrk

29
    74
    36
    75
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hırvatistana çok kötü kaybettiler çok kötü kadroda değil ama adamlarda biraz hırs biraz ruh olacak ot gibi çıkıp ot gibi bitirdiler maçı ve 1-0 yenildiğimize sevinmeliyiz aslında Hırvatlar şansızdı dahada atabilirlerdi Türkiye milli takımı bu kadar ruhsuz oynamamalı kaybetsinler ama çabalasınlar İspanya maçında bakalım birşeyler değişecek mi

x-tram89 bunu beğendi.
  8. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hani biz bitti demeden bitmez dediğimiz euro cup vardı, 2008 di sene. O zamanlar Arda elinden geleni yapardı, Nihat vardı, Rüştü vardı, Semih vardı, Hamit vardı, Tuncay vardı, Sabri reyiz vardı, Aurelio vardı.. Var olu vardı, en önemliside RUH vardı arkadaş. Şimdi ne var ? Ruhsuz oynayan gençler takımı var. Kusura bakmayında şu hep denilen "biz bitti demeden bitmez" sözü mazide kaldı, bu takıma ruh gelmeden bi halt yapamayız malesef.

FSWS ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  9. katılıyorum bi konudan haklısın

10. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu ruhla oynarsak yeniliriz ama yinede TÜRKİYE