1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Türk adminin adaleti (KacaKTV)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve AhmetF tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AhmetF

AhmetF
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

170
    276
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dün gece geç saatlerde oyunumu oynarken ban yedim. Hiçbir şey yapmamama rağmen. Forum dan ban sebebime baktığımda bu videoyu gördüm:

Oysaki videoda hiçbir şey yapmıyorum. Sadece tamirhaneye girişi kapayan bir elemanın içinden geçip yola çıktım.
    Kaçak Türkleri savunması gerekirken bana sebepsiz ban attı. Sizce ban yemem için bi sebep varmı ?
    3 gün banlandım bu arada :)

berat5377 bunu beğendi.
  2. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Videoda ben bir şey göremedim sizle ilgili eminmisiniz bu durumdan dolayı ban yediğinize.?
    2. olarak ekliyeyim KacaK'ın Türkleri koruması gibi bir durum malesef söz konusu olamaz..Kendisi her kullanıcının admini dolayısıyla herkese de eşit mesafe de olması îcap eder.

3. Harun 2

Harun 2

37
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    videodaki küfür eden arkadaşlar umarım ban yemiştir.

4. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sırf video daki hareketlerine göre ban vermişse gerçekten çok adaletsiz olur ( ki sanmıyorum ) ama vardır bir bildiği bize bir şey demek düşmez :(

5. Mirac65

Mirac65
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    4
    0
    0
    arkadaşlr ets 2 yi yeni yükledim profil kurdum ama profilime giremiyorum beni tekrar aynı yere yönlendiriyor yardımcı olur musunuz?

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sizlik birşey yok gibi. Ama bu videoyu yükleyen tek sizi mi şikayet etmiş yoksa diğer ikiside var mı ?

7. AhmetF

AhmetF
    Plaka

170
    276
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Onları bilmiorum ben oyuna girmeye çalıştığımda banlandığımı gördüm sadece

8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Uygun bir zamanda kacak ileteceğim. Sonra buradan size söyleyeceğim.

9. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Beş kişide banlanmış. Karşılıklı trollemeden. Neyse sağlık olsun.

10. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Raporlayan kişi ve adminin hatası olsa gerek, kontrol ettim herkesin profil adresini vermiş admin de rapordaki herkesi 3 gün banlamış. Belli ki videoya sadece bakmış, izlememiş. Ben izledim ve AhmetF hariç POP BY, Aun ve memotr videoda; DAYI da resimlerde hatalı görünüyor özellile videodaki girişi dorseyle kapayan..

Zira o konunun ilk mesajında şöyle yazar
    Baktığımız zaman AhmetF 'nin yasaklanmasını gerektirecek bir kanıt bulunmuyor. Şu resim yüzünden banlandıysa orada girişi kapattığı tek resim ile ispatlanması mümkün değil, en az iki resim gerekli oyun saatini gösteren. Videoda da bir suçu yok görünüyor.

Sonuç olarak;
    Rapor eden kişi, suçu bulunmayan birini de rapor ederek -okuyup-kabul-etmiş-sayıldığı- bahsi geçen konunun ilk sayfasındaki mesaja göre sınırsız yasaklanması gerekiyor.

İşin komik yanı; hem sahte-raporlama hakkında ilgili uyarı yapılıyor hem de ceza verilirken içeriğe dikkat edilmiyor.

Alper34, AhmetF ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.