1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP Uyumlu Modlar Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ugurcan34 tarafından 21 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ugurcan34

ugurcan34
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    3
    4
    10
    Bu güzel web sitesi üzerinde çok güzel modlar var emeği geçen herkese teşekkür ederim.Benim sormak istediğim TruckersMP serverlerine uyumlu gerçekçi zenon far, ledli dorse ve çekici modifiye modları varmı? TruckersMP serverleri ile uyumlu olan varsa yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim.Saygılar.:):tur:

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.866
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tmp de, kendi kış modu veya bahar modu hariç başka mod kullanamazsın. Ama şöyle yaparsın kodlama usulü yaparsan olur (you tube de videolar var)

Son düzenleme: 21 Ocak 2022
    hoca33 2 bunu beğendi.
  3. ugurcan34

ugurcan34
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    3
    4
    10
    Çok teşekkur ederim gerçekçi kabin içi ses modunu kurdum truckersmp sorun yasamadim ama bshsettiklerimde olsa super olurdu sağlık olsun kodlama yoluyla ilerleyecem artık dedigin gibi tesekkur ederim bilgi icin

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. Thema

Thema
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

193
    153
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Nasıl kurdum hocam link var mı , bizde yapalım

5. ugurcan34

ugurcan34
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    3
    4
    10
    Dün gece çok fazla site gezdim gecmisten bulup gun icinde paylaşırım hocam bu platrom uzerinden indirdim aratarak bulabilirsin istersen gercekçi kabin içi sesi diye yaziyordu barşlıkta

Thema ve erensatar27 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.