1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersmp invalid email or password hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TheApoFis tarafından 1 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TheApoFis

TheApoFis
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    14
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar foruma bu akşam kayıt oldum. Kendi konum hakkında bir konu bulamadım. Böyle konu açtım direk özür dilerim forum sahiplerinden. Ben daha önceden kendi steam hesabımın e-mailini bir tane abinin hesabında kullanmıştım. Şimdi ise ets2 yi kendi orjinal hesabıma aldım 2 saat oynadım fakat e-mailim abinin hesabından gözüküyor nasıl yapabilirim ne olur yardımcı olun :((

2. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Steam mail adresi ile Truckersmp mail adresi aynı olmak zorunda değil, Truckersmp kayıt olurken başka mail adresi kullanabilirsin.

TheApoFis bunu beğendi.
  3. TheApoFis

TheApoFis

29
    14
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Truckersmp için kendi steam hesabımdan giriş yaptıktan sonra farklı bir e-posta adresi ile kayit olsam olur değil mi ?

4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Selamün Aleyküm, @TheApoFis ;

Bu sorunun kismi çözüm yolları aşağıdaki gibidir, lütfen yönergeleri düzgünce takip ediniz;
    1-)
    Steam'e kayıt olurken, hangi E-Posta adresini kullandıysanız, TruckersMP'yede kayıt olurken o Steam hesabınızı açarken kayıt olduğunuz E-Posta adresiyle TruckersMP Sitesine kayıt olmanız gerekmektedir
    2-) Belgelerim/ETS2MP Klasörünü Silin, bazı sorunlar oluşmuş olabilir
    3-) TruckersMP'de şifre oluştururken başka dillerin karakterleri bazen algılamıyor, bu yüzden bu konu hakkında size en sağlam (İngilizce destekli şifre) oluşturmak olacaktır örneğin: theapofis123 gibi bir şifre oluşturmanızı tavsiye ediyorum
    Parolanızı Yandaki Bağlantı Adresinden Sıfırlayabilirsiniz: https://truckersmp.com/auth/password/reset
    4-)
    Bu hususus'da oyunu doğru dizine kurmanız'da önemlidir, oyunu nereye kurduysanız TruckersMP Yükleyicisin'de bu dizini göstermeniz gerekmektedir
    Oyunun Nereye Kurduğunuzu Öğrenmek İçin İse:
    Steam eklentisine giriş yapın > Kütüphaneniz'den Euro Truck Simulator 2'yi bulun > Sağ Tıklayıp Özellikler deyin > Karşınıza açılan pencereden Yerel Dosyalar Bölümüne Gelin > Oradan Yerel Dosyalara Gözat kısmına bastıktan sonra oyunun hangi dizine kurulu olduğunu gösterecektir.. Bu yüzdende Oyunu bu dizine kurmanız gerekmektedir
    5-) Bilgisayarınızın da 64-Bit olması gerekmektedir
    6-) Daha önce oyun için herhangi bir grafik modu vs kurdunuz mu? Bunlarda etki ediyor

Mesajımı Düzenleme Nedenim:
    Daha çok anlamlı bilgiler ekledim, mesaj kirliliği oluşmaması için

Son düzenleme: 2 Ocak 2018
    TheApoFis bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O abin oynamıyorsa hesabı kendine al.

6. TheApoFis

TheApoFis

29
    14
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Sorunum çözüldü arkadaşlar konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.