1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Track çalan radyolarda atlatma ve çizme...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve opel57 tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sayın abilerim,Kardeşlerim gene ilginç bir konuylada karşınızdayım :D bizim araba marka vermeyeyim reklam olmasın adımla aynıdır kendisi :D kızım benim çok severim onu ama malesef track çalıyor ve truck cd çektim sonra araca takınca ya cd görmüyor ya da atlatmalar çizmeler yapıyor :( bir çözümünüz varmı kızımda yaşlandı artık motoru ondan yeni teyipte almak istemiyorum.Uzun yollarda radyolar ya çekmiyor yada yabancı ya da pop çalıyor.:) Önerileriniz varsa sevinirim.Özelliklede otobanda giderken radyodan şarkı çalarken hissedilen:
    8--) ama sonra reklamlar diye söylenince: :karis: olan bu ondan dolayı çözmek istiyorum bu sorunu :D eskilerde tracklar güzel genede bence . :) saygılarımı sunar,iyi forumlar dilerim :)

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    En iyisi FM transmitter alman.
    Cd ile falan uğraşmana gerek yok. Kendi hafızası yada hafıza kartı takabiliyorsun.
    Radyoda bir kanalı açıp FM transmitterden de o radyo kanalını ayarladığın zaman keyfine bakıyorsun.

opel57 bunu beğendi.
  3. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    peki abi teşekkür ederim :D bilgin ve ilgin için :)

CumaliBzdmr bunu beğendi.