1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ters Yön Perm Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve mstfkll tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Adminler, diğer sürücülere güvensiz davranışlar ya da hareketler sergilediğinizi gördüklerinde, Euro Truck Simulator 2 Multiplayer sunucularından sizi yasaklama hakkını gizli tutarlar.Yasaklandınız itiraz etmek istiyorsunuz yöneticilere özel mesaj atmanızı istemiyoruz ve bu bir çözüm olmayacaktır. İtiraz için konu açmanızı istiyoruz.

Eğer kalıcı olarak yasaklandıysanız, Adminler bildirim yapmadan yasaklama hakkını gizli tutabilir. Yasaklanmanızı yeni bir hesap açarak aşmaya çalışmak "Yasaklanmadan Kaçmak" olarak kabul edilir.

Oyun Kurallarından bi alıntı.

2. ErdemV

ErdemV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    0
    Eli kaymıştır, Ban itirazında bulunursan süreli olacaktır.

3. mstfkll

mstfkll
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    18
    0
    35
    TruckersMP Profili
    abi sizce itiraza ne yazarsam süreli olur şimdi benim bu banı açtırmam lazım zaten multiplayer için aldım oyun ?

4. omer584

omer584
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sen Türkçe ne yazman gerektiğini düşünüyorsan yaz zaten çeviri için mutlaka bana gelecektir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.