1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji telefon alıcam acil fikir lazım

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve rasimefe44 tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. rasimefe44

rasimefe44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar telefon alıcam ve iphone 6 ile htc m8 arasında kaldım
    gönlüm tabiki iphone dan yana ama iphone 6 için camı cabuk patlıyor ve tamir süreci masraflı ve zahmetli deniliyor... buda beni korkutuyor... bu sebepten dolayı htc m8 e yönetldim ama hala kararsızım siz olsanız ne yapardınız...

2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gönlünde İphone varsa hiç düşünme al , dikkatli kullan telefonunu servislik olmasın bir sıkıntı da yaşamazsın.

3. SouL'Fly

SouL'Fly
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Tabiki Iphone 6 al. Telefonuna bakarsan hiç bir şey olmaz. İşlemci olarak en üsttür. Hafıza sonuna kadar alsada donmaz. Bence bir de Samsung Galaxy 5 Edge bak. Grafik bakımından Iphone 6'dan daha iyi. Ama kasma konusunda garanti veremem. :)

4. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    iphone 4s i Türkiye'de satışa başladığı ay hemen aldım inan bu senenin Şubat ayına kadar kullandım.
    Bir çiziği dahi yoktu bayii deki çocuk bu telefon gerçek olamaz hiç mi kullanmadın dedi şaştı kaldı.Anlayacağın iş sende bitiyor

5. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    2 yıl Samsung, 1 yıllık iPhone kullanıcısı olarak söylüyorum, hani vardır ya şu "iPhone Bluetooth ile dosya transferi yapamıyor" diyenler, iyiki yapmıyor bence. Samsung kullanırken bir şarkı, bir dosya alırdım, telefon yavaşlardı kasardı falan, ama şuan elimde 32GB iPhone 4S var, kullanabileceğin yer aldığında yaklaşık 29GB oluyor, bende şuan bu miktarın 26,8'i dolu. Tabi ki yeni gelen İOS güncellemeleri ile yavaştan yavaştan kasmaya başladı telefon ama bu seni engellemiyor, kısaca İOS işletim sistemine kolay kolay virüs bulaştıramazsın. Şuanda telefon alacak olsam yine iPhone alırım. Tabii zevkler ve renkler mevzusu da var, yine de arkadaşların da dediği gibi iş sende bitiyor.
    İyi forumlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.