1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Tek Seferlik İş Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve efursari12 tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. efursari12

efursari12
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben ETS 2 MP'de tek seferlik iş alıyorum fakat işe başladığım anda daha tırı hareket ettirmeden "Müşteri teslimatı zamanında istiyor." diyor ve işi teslim ettiğimde bana ücret ödemiyor bu sorunun çözülmesini istiyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba, @efursari12
    Sanırım oyunda yenisiniz, bu sorun multiplayer'de gerçekleşmektedir, Eğer oyunu satın alıp indirdikten sonra direk multiplayer'de tek seferlik iş aldıysanız eğer işin sonunda işi bitirdiniz 2. yükünüzü alacaksınız fakat multiplayer'de tek seferlik iş kısmı bug'a giriyor ve iş listesi sıfırlanıyor :( Bu yüzden biz oyuncular genellikle tırımızı alana kadar singleplayer oynuyoruz singleplayer'de tırımızı aldıktan sonra tekrar multiplayere geçiş yapıyoruz,
    Eğer Singleplayer'de para ve level hilesi yapmak için

Para hilesi nasıl yapılır?

Level hilesi nasıl yapılır?

3. efursari12

efursari12

7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Ne demek istediğinizi anlamadım benim soruma tam olarak cevap veremediniz. İş çıkmama sorunuda vardı fakat çözdüm ama bu sorun başka.

4. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Arkadaşın demek istediği MP ' de tek seferlik iş yaptıktan sonra senin söylediğin gibi bir hata oluşuyor maalesef.

5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  6. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Anlıyorum fakat, böylemi yapıyorsunuz oyunda?
    Mesela mevcut iş aldınız, daha sonra 100 KM kadar işinize devam ettiniz daha sonra işiniz çıktı ve oyunu kapattınız daha sonra oyuna tekrar giriş yaptığınızda bu hatayımı alıyorsunuz?

7. efursari12

efursari12

7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Hayır daha işe hiç başlamadan bu hatayı alıyorum.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mesela siz,
    Dorsenizi ilk olarak Europe 1 Sunusunda aldınız daha sonra çıktınız Europe2 Sunucusuna geçtiğiniz oldumu?

9. efursari12

efursari12

7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Evet Europe 1 'e girdim server dolu olmadığı halde dolu dedi bende çıkıp 2 ye girdim peki bu sorundan nasıl kurtulurum

10. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Benim Önerim @ismail55 ' inde Dediği Gibi Ya Para Hilesi Yapın Ama Derseniz Ben Emeğilmle Oynamak İsterim En Azından En Ucuzundan Bir Çekici Almak İçin Para Hilesini Yapınız :) Zaten Hileyi Yapmayan Neredeyse Olmadığı İçin :)

@efursari12