1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü tek seferlik görev alınmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve volveren12 tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. volveren12

volveren12
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

53
    14
    3
    35
    tek seferlik görev alamiyorum neden ?

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    CumaliBzdmr bunu beğendi.
  3. muhammetturan93

muhammetturan93
    Plaka

30
    37
    14
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu sorun bendede cok oluyor :) belgelerım kısmından bırsey yapıyorsun confıg ayarı fılan. onun yerıne kısa bı yuk göturdukten sonra oluyor. o yukude yuku alacagın yere gıdıp entere basman lazımbu sekılde gözukmez :)

4. volveren12

volveren12

53
    14
    3
    35
    ya iyi güzel çözümde ben bunu her oyuna girdigimde tekrarlıycakmıyım kalıcı bi çözüm yokmu ?

5. muhammetturan93

muhammetturan93
    Plaka

30
    37
    14
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben Dıyer arkadasın dedıgını yaptım Her seferınde tekrar etmem gerektı ama Bıde bu sekılde denedım 1 yada bılemedın 2 defa bu sekılde kısa yuk göturdum ondan sonra uzun bır suredır yapmıyorum

6. AlaturkaGamers

AlaturkaGamers
    Plaka

52
    7
    85
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Oyunun güncel versiyon olduğunu varsayıyorum. Mümkünse belgelerim deki oyunla alakalı klasörün yedeğini alıp sil. Oyuna gir ayarları sıfırdan yap. Yedeğini aldığın klasörden sadece save kısmını tekrar belgelerim deki alakalı kısma at. Olmaz ise başka bir save dosyası bulup indirmen gerekebilir.

7. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @volveren12 ve @muhammetturan93
    Eğer g_force_economyreset''1'' olarak bırakıyorsanız her oyuna girdiğinizde yapmak zorunda kalırsınız.Oyuna girmeden bir kere ''1'' yapın.İş alın sonra ''0'' olarak deiştirin.
    İyi oyunlar...

8. huso001

huso001
    Kayıtlı Kullanıcı

10
    3
    0
    Oyunda karakterinizi uyutabiliceğiniz bir yere gidin örnek otel, tamirci, gibi yerlerde karakterinizi uyutun sonra işler gözükücektir.

corbanez27 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.