1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Takılma sorunu ya da nedeni ?

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve power10 tarafından 29 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Multiplayer de arabalar bende takılmazdı , yağ gibi akar geçerlerdi .. ( bir çoğu öyle ) ama bugün dikkat ettim diğer arabalarda yolda giderken gelirken takıldığını gördüm ( durup durup gitmesi gibi ) ..

Acaba bu neden kaynaklanıyor ? Benim sistemim kasmıyor kendim oynarken akıcı .. ama arabalar yağ gibi kayması gerekirken artık kaymıyor. Ya da genel dünyaca bir internet problemi mi var diyecem saçma olcak .. FPS ölçen program yok bilgisayarımda fakat bugünden itibaren takılma / kasılma hisseden var mı ? Ya da bizim Türkiye nin interneti mi sıkıntılı bir kaç gündür ? İnternet kafe mantığıya 6 daire kullanıyoruz bir modemden .. belki herkes yüklenince mi öyle oldu .. kablolu ağım şuan .. neden kaynaklandığını merak ettim hmm

2. Scarface34 ve Semihcan bunu beğendi.
  3. Run56

Run56
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    3
    1
    0
    Hocam bunları denedim fakat sorunum halen devam ediyor.Aslında 200-300 kişi arasında da olabiliyor boş bir yolda da olabiliyor.Kalabalıktan kaynaklı birşey değil bendeki sorun.Pc de bir sorun yok sistem gayet uygun oyun için.Bu sorun her dakika olmuyor 5-10 dk da filan oluyor özellikle arkada bir araba varsa .Oyun birden donuyor ve 2-3 sn ye duruyor haliyle konvoyda yada normal görevlerde arkada birisi varsa kazaya sebep oluyor.Acaba save den kaynaklı olabilir mi ? Hazır save kullanıyorum.Boş profil açtım ondada bu sorun var fakat onda 0,5 - 1 sn arası sürüyor.Oyunları rahat oynamak için game booster indirdim oda çözüm olmadı.

Sizin varsa başka bir çözümünüz onuda denemek isterim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.