1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Taahhütsüz internet 2015

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ismail tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    işte fiber olduğundan ttnet kötü demiyorsun. yaşadığım ilde sadece bir mahallede fiber var oda bana çok ters.O kadar para alınıyor bir ilerleme yok.111 TL para ödüyorum akk olmasın diye. Akk olduğu zaman youtube bile donuyor sürekli düşün yani.Sen fiberde benden daha az ödüyorsundur eminim.

CumaliBzdmr ve Baranonen34 bunu beğendi.
  2. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Cumalı Abiye kesinlikle katılıyorum. 24 mbıt/s ınternet aldım. cevremdekı ınsanlar 8 i zor gorursun dediler 3 -4 ay oldu hızım akk harıcı 23 ten asagı hiç düşmedi. TTnet i tavsiye ederim
    Not; Bende sizler gibi TTnet sacma Superonline alayım diye düşnüyordum başvurduktan 15 gun sonra ıptal etmek zorunda kaldım Kurulum aktvasyon yapılmamıştı istanbulun göbeğinde :)

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet, bayağı az. O da bizim şansımız diyelim. :)

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Öncelikle üzerime kayıtlı iki ttnet üyeliği var; Fibernet ve ultranet. Paketimde bana belirtilen hız ne ise, gerek indirme değerlerinde olsun gerek hız testlerinde olsun, o değeri görüyorum. Yıllardır abonesiyim toplamda internetim 3 kere kesilmemiştir. Genellikle AKK'nı geçmiyorum fakat geçtiğimde ise sayfaları rahatlıkla dolaşabilecek düzeyde bir hız ile devam ediyorum, ki AKK ping değerini etkilemediği için online oyunlarda da herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. Forum imzamda fiber aboneliğim ile yaptığım hız ve ping testini de görebilirsiniz. Ttnet kötü, yavaş, sürekli kesiliyor söylentileri -benim için- sadece bir efsaneden ibaret, bugüne kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Sorunuza gelecek olursak resmi olmayan bir sitede "En fazla 8 mbit hıza ulaşabilen 50 GB adil kullanım kotalı limitsiz – sınırsız adsl taahhütsüz fiyatı aylık 76 TL" bilgisini bulabildim sadece, gönderi tarihi 23 Eylül 2015. Tabi ne kadar doğru, ek ücretlendirmeler var mı bilemiyorum. Sayfanın linki: http://www.internet-paketleri.com/2...nline-internet-paketleri-fiyatlari-ucretleri/

Son olarak internetinizi nakil yaptırma imkanınız var mı? Bu seçenek de bir alternatif olabilir.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  5. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ttnet alcaksın başka çaren yok

6. ALtuğ GürsaL

ALtuğ GürsaL
    Plaka

38
    24
    19
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
    Superonline da Alsan Başka Bi Şirkete Ait "Fiber" İnternet Bağlantısı da Alsan Kullanılan Alt Yapı Türk Telekom'a Ait Olan Alt Yapı.
    Bulunduğun Bölge de Türk Telekom Zaten Fiber Alt Yapısı Kurmamışsa Diğer Şirketlerden de Bu Konuda Yararlanamazsın.
    Ama Hem Superonline Hem TTnet Kullanan Birisi Olarak Nedense SuperOnline Daha Hızlı Ve TTnette Yaşadığım Kesintileri Yaşamıyorum.
    En Güzeli Superonline Arayarak Fiyatlar Konusunda Net Bilgi Almak

7. ismail

ismail
    Plaka

25
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen TTNET alacağız başka çaremiz kalmadı lanet olsun :D

Sadece tek ben gidiyorum evde 2 tane bilgisayar var o yüzden evdeki internet gene duracak nakil yaptırmayacağım. orası ayrı orası ayrı :D ama evin en az 10-20 dk yürüme gidersek TTNET var olmadı evin yanındaki turkcell'le konuşacağım samsunda. şuan sorun çözülmüştür istiyorsanız konu kilit olabilir. .

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Ekim 2015
  8. SUPPORT

SUPPORT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şu anda internetin yok galiba. Bak TurkNET'in internet sitesinden kendine uygun tarifeyi seç samsundaki evinize sözleşme iste gidince veya önceden interneti orada ki eve bağlat 5 ay geçtikten sonra türkneti ara ve ben adres değişikliliği yaptırcam dersin ve asıl evine çektirirsin internetini ben 1.5 ayılığına hataydan bursaya sonra tekrar hataya bağlattım internetimi. Sıkıntı çıkmaz. Diğer firmalarda da vardır bu adres değişikliliği. Müşteri hizmetleri ile görüş ve sor.