1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Taahhütsüz internet 2015

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ismail tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Ben kendi isteğimden dolayı şubat ayına kadar samsun'a memleketime gideceğim, fakat 5 ay internetsiz kimse duramaz değilmi? o yüzden ben bir kaç araştırma yaptım fakat iyi gelmedi zaten modem var ama uyumlu değil.

Turkcell Superonline, Tahadütsüz internet fiyatları yazıyorum çıkmıyor, Donanım haber forumunda buldum ama, orası ancak 2013'ün faturaları yazıyor. Aranızda Turkcell superonline tahadütsüz internet kullanan varmı? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

Teknik destek ile görüştüm fakat I Facebook Twitter youtube dünya üzerinde bir yavaşlık olduğundan operatorlerimize bağlanamıyorsunuz dedi ne alakaysa artık :D bende tek çare forum'u buldum şimdiden teşekkürler..

Uydunet görüşme Toplam = 250 TL :D istediler ama orası fazla TTNET asla ve asla almayacağım arkadaşlarım çok kötü olduğunu söyledi sizde almayın TTNET mağduru olursunuz xD

2. Sönmez Reis

Sönmez Reis

279
    118
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    TTNET zaten Bir Arkadaşa Sınırsız Diye 75GB Satmış Galiba Sansür Yüzünden
    Offfyaa Ets2 Güncelemeyle uğraşamıycm :D

3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Nedir bu TTNET kötü düşüncesi anlamadım bir türlü. Bende kullanıyorum. Ara sıra akk geçiyorum ama yinede bir sıkıntı olmuyor oyunda. Videomu da yüklüyorum oyunumu da oynuyorum.

Beykozlu Selçuk ve Kaan BATU bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kaç mgps? / TTNET uzak uzağa gitmek uğraştırmak istemiyorum. Samsundaki evin hemen yanında Turkcell bulunmakta 10 sn yol varken neden yarım saatlik yol gideyim ki :D Ondan turkcell ya. .

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Internet aleminde iki şeye takılmam.
    1. FPS
    2. Mgps . Sadece fiber olduğunu biliyorum, götürüyor beni her türlü :)

ismail55 bunu beğendi.
  6. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Google'e yazıyorum çıkmıyor Turkcell Superonline Tahadütsüz interneti nereden bulacagım?

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Mantığın sığlığına bakın uzak diye gitmek istemiyormuş, ver o zaman turkcell'e sözleşme yap al, Samsun'da turkcell'in altyapısının kalitesi hakkında fikrin var mı peki? ttnet'in altyapısı ülkemizin her yerinde iyi kötü var, en kötü bakır kablolar kullanılıyor o da santralle yakınlığa göre 16mb/s'yi rahat veriyor hiç olmadı 8 alırsın, bu yüzden ttnet orada daha iyidir, uzak diye ttnet'e gitmezsen o yakın dediğin turkcell'e defalarca gitmek zorunda kalabilirsin., ayrıca turkcell'in sözleşmesiz tarifesi yok galiba.

8. Konyali42

Konyali42
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

42
    81
    13
    65
    Volvo
    ttnet pişmalik arkadaş valla benimde hep hizimi düşürüyolar yeter artik süperonlineye geçicem yeter :) xd

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Ekim 2015
  9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Turkcell'in var Aradım sordum, ama o arada hatlar kesildi sesler robotlaşmaya başladı kadın düştü hattan :vaayy:

10. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Anla işte ne kadar dandik :)

ismail55 bunu beğendi.