1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam yardım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheNewSerious tarafından 17 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. TheNewSerious

TheNewSerious
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

34
    31
    3
    0
    Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma yüzünden steam adresimi kilitledim geri açmak için bir kod verdi
    indirdiğim bir şey yüzünden virüs girdi Windows 10 geçtim formatladım o kod silindi.
    Şimdi ben o kodu nerden bulabilirim? hesabımı açmak istiyorum.

2. TalhaKYHN

TalhaKYHN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

38
    15
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aynı Şey banada geldi fakat bir virüs deildi epostamı unutmuştum ve dogru eposta aklıma geldi steam hasabıma giremedim fakat şifre yanlış diyodu ben de saçma sapan birşey yapıp hesabımı kilitledim sonradan açmak için uğraştım fakat kafam böyle şeylere gelmez onun için yeni steam hesabına geçtim. steama bağlı epostanda olabilir.

3. TheNewSerious

TheNewSerious

34
    31
    3
    0
    ya kilitledim özel kod verdi bu kodu yazarak açabilirsiniz diye ama kodu unuttum böyle birşeydi
    '!!'%o!%'!=%!'=% BÖYLE SİMGELER VARDI

4. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://help.steampowered.com/tr/

Linke tıkladıktan sonra en aşağıda bulunan "Destek hesabıma giriş yap" butonuna tıklayın. Destek hesabı steam hesabınızla aynı olmadığı için (yeni bir siteye üyelik açmak gibi düşünün), yeni bir destek hesabı oluşturun. Daha sonrası supportla konuşmanıza kalmış, destek talebinizi türkçe atabilirsiniz.

*Büyük ihtimalle hesabınızı aktifleştirmek için, hesabınızın e mailini, daha önce kullandığınız şifreleri ve para yüklettiğiniz kredi kartı bilgilerini veya faturaların ıdlerini isteyecektir.

5. TheNewSerious

TheNewSerious

34
    31
    3
    0
    üyelik açtım mesaj yazdım mesaj geldi ama İngilizce kim gönderdi bilmiyorum ama çok saçma ben Türkçe yazdım o İngilizce cevaplamış
    İngilizce bilsem İngilizce yazarım. @Oguzmedia

6. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Translateden çevirip tekrar türkçe yazabilirsin, türkçe desteklere şimdilik türkçe yanıt vermiyorlar.

7. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili