1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Vodafone Mobil Ödeme Alternatif

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TigerVolt tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. TigerVolt

TigerVolt
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bildiginiz uzere steamde vodafone odeme gecmiyor ve bazi forum kullanicilari bu durumdan sikayetci Fakat bunun yerine epin.com gibi sitelerde steam bakiyesi vodafone odeme ile satiliyor.Ornek vermek gerekirse cumartesi gunu epin.com sitesinden 5 Tl lik steam bakiyesini
    8.35 tlye Vodafone hattim uzerinden aldim ve steamdeki mevcut bakiyeme ekleyerek kabin aksesuarlari dlc sini aldim. Umarim yararli olur.

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilmiyordum bunu fakat 5 tl ye 3.35 tl fazladan kesiyor dimi ? yani toplam 8.35 gidiyor

3. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    5tl için 3,5tl fazla. Bunu 40-50tl lik bir oyuna vurarsan yüzde ile cok fazla para kesecektir. Tercih edilen bir durum olacağını sanmıyorum.

4. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    Vodafone ödemesinden yani vodafone tl atacağına gidip ininal kart alabilirsin. Para kesme konusunda 5 tl ye 3.5 tl çok ininal kartta ben 50 tl atıyorum 1-2 tl kesiyor.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Gift şeklinde oyun satan satıcılardan paypal ile alabilirsin, çoğu oyun 3-5 lira ucuza geliyor.

6. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    çok sağolun :) peki faturalılarda olabiliyormu ? hele şükür sesimiz duyulmaya başlandı sağolun :)

7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ve güvenlimi tc kimlik falan istiyor :(

8. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    mesela neresi var satan stean kodu

9. TigerVolt

TigerVolt
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bunlar tamamı ile güvenilir sitelerdir ama hepsi değil :) Sadece T.C Kimlik Numaran ile birşey yapamazlar. Babam bankacı ve sadece T.C nin yeterli olmayacağını bazı bankaların Seri Nu. (Kimlikteki) ile işlem yaptıklarını söyledi. :) Fakat kimlikle çekilmiş fotoğrafınızı isteyen sitelerden uzak durun derim.
    Haklısın abi benim de acil işim olduğu için kullanmak ZORUNDA kaldım. Normalde bende ininal kart kullanıyorum. Evet biraz fazla. 50 TL için 85 TL civarı ödeyebiliyorsun ki bu da çok uçuk kalır.
    Haklısın G2A.com gibi siteleri ben de STEAM DIŞI oyun almak için kullanıyorum. Bildiğiniz üzere steam Türkiye için özel kur uyguluyor ve çoğu oyun TR de daha ucuza geliyor fakat Origin ve RC oyunlarını alırken ben de G2A yı tercih ediyorum.
    G2A.com gamekeystore.com bazıları araştırırsan var. allkeyshop.com Tüm oyun satan siteler arasından karşılaştırma yapıyor tercih ederim şahsen kullanıyorum.

10. TigerVolt

TigerVolt
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    ZORUNDA kaldığım için kullandım bende. Normalde ininal kart kullanıyorum. Fakat forumda birkaç yerde VODAFONE ödeme ile ilgili istekleri olan arkadaşlar için yazdım bu konuyu.

opel57 bunu beğendi.