1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam ticket

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Theodor tarafından 31 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    merhabalar iade hakkında steama ticket attım 1hafta geçmesine rağmen iadenin banka hesabına yatmadığa dair destek kısmı ingilizceydi ancak ben Türkçe attım bir sorun olurmu ve kaç günde cevap gelir ?

Bilgisi olan varsa yardım edeblirmi

opel57 bunu beğendi.
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorun olmaz heralde bende iade hakkında forumdan bi arkadaş yardımıyla ingilizce olarak attım 5-6 gün oldu hayla bi cavap yok :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Ocak 2016
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Theodor,

1. Steam'a ne olursa olsun lütfen türkçe yazmayın, Steam'da Türkçe moderatörler bulunmamaktadır,
    2. Google Translate kullanarak derdinizi açıklayabilirsiniz, Onlar biraz zorlansada derdinizi anlayabiliyorlar,
    3. Banka ödemeleri genellikle 1 hafta içinde değil en geç 2 hafta içerisinde elinize ulaşıyor, Eğer cüzdan olarak ekle deseydiniz, 1 haftada elinize ulaşırdı.

4. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Steama türkçe ticket atıp cevap alanlar varmış bende o yüzden türkçe ticket attım.Türkiye'ye hizmet veriyorsa ticketleride türkçe olarak cevaplasınlar bir zahmet eşek yüküyle para kazanıyolar.

5. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sanırsam bu karta iade işi zametli oluyor. Steam cüzdanınıza iade etmek daha kolay ve çok hızlı. Anında cevap verip 24 saate para geliyor.

6. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    30 aralıkta attım hâla cevap yok tonlarca para kazanan bir platformun müşteri hizmetleri maalesefki çok kötü.Wolfteamda ticketlera 24 saatde bakılıyor burda attım halen cevap bekliyorum.Ticket konusunda bilgili olan daha önce bu durum başına gelmiş olan varmı?

7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    aklıma gelmişken bir anımı paylaşmak istedim :D orada destek ekibinde jerry isimli biri var yemin ediyorum adamda peygamber sabrı var :D ben ilk ticketi türkçe attım sonra cevap geldi anlamadım sonra yanıt attım onuda ingilizce sonra jerry kardeşte ingilizce attı bende anlamadım diye türkçe attım :D sonra gene ingiilizce attı anlamadım dedim sonra böylece devam etti sonra neyse genede sağolun dedim :D sonra jeton düştü bende adam zaten türkçeyi çeviri yapıp cevap verebiliiyordu yani ben boş yere ingilizce yazdım ve anlamadım :D :D fıkra gibiydi :D

Theodor bunu beğendi.
  8. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Benimkine daha cevap yok versinlerde bir :)

opel57 bunu beğendi.
  9. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    birde abi jerry isimli kardeş olanlardan sonra bir kere bile kızmadı hep gülümsedi :D çok iyiyler :D

10. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    30 aralıkta attığım ticketi cevaplamayan,müşterilerinden milyar dolarlar kazanmasına rağmen müşteri hizmetlerinin müşthiş ötesi rezalet olması kabul edilemez.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.