1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Steam Olmayan ETS 2 Sürümleri İçin Güncelleme Sistemi + Haberler

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Teyyare Nazo tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Teyyare Nazo

  Teyyare Nazo
  Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  32
  255
  399
  210
  Steam olmayan ETS 2 sürümleri için müjdeli haber! SCS Software özel bir güncelleme sistemi üzerinde çalışıyor.

  Geçtiğimiz hafta Euro Truck Simulator 2’nin 1.17 güncellemesi açık beta testi için Steam’de oyunculara açılmıştı. Steam sürüm olmayan kullanıcılar güncelleme tamamlandıktan sonra indirebiliyorlar. Yeni gelen özellikleri test etmek perakende sürümler için mümkün olmuyordu. İskandinavya DLC’si çok yakında çıkış yapacak. Bu güncellemede grafik motoru güncellendi.

  Güncelleme hataları ve geri bildirimleriniz için resmi SCS forumunu kullanabiliyorsunuz.

  Bugün ise Steam olmayan versiyonların geleceği için bir açıklama yapıldı. İstatistiklere göre piyasada bulunan kopyaların %80’i Steam’de kayıtlı. Bunun birçok faydasının olduğunu anlatıyorlar. Örnek olarak lisans anahtarı kaybetme, yavaş indirme, bilgisayara format atma vb. sorunların ortadan kalktığını hızlı indirme, otomatik güncellemeler, DLC ekleme gibi önemli özelliklerin olduğunu belirtiyorlar. Ama hala sıkı ETS 2 fanları Steam veya Origin gibi sistemleri kullanmıyor. Onları bu güncellemelerden mahrum bırakmak istemiyorlar bu nedenle Steam olmayan ETS 2 sürümleri ve büyük harita eklentilerinin devamını sağlamakla yükümlü olduklarını hissediyorlar.

  Bu desteğin sonsuza kadar süreceklerine emin değiller. Steam altyapısını kullanarak oyuna yeni özellikleri eklemeye devam edecekler ve bu nedenle Steam özel olacak.

  Ama şu an ve öngürülebilir gelecekte %100 Steam özelliği ile Euro Truck Simulator 2 ekosisteminin gitmeyeceğini belirtiyorlar.

  the Updater: Bu özellik ile Euro Truck Simulator 2 güncellemelerini yükleyebileceğiz. Steam mantığıyla çalışacak ve açık beta güncellemelerini indirecek. Torrent protokolü üzerine kurulan bu sistemle herhangi bir indirme sitesine gitmenize gerek kalmayacak. Özel oyun güncellemeleri sistemlerini kullananları örnek verdiler. (Battle.net, League of Legends, ….)

  [​IMG]

  Şimdilik böyle bir uygulamayı uygun görüyorlar.

  --------------------------------------------------
  [​IMG]
  Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Resmi Kapak Tasarımı

  Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Genişleme paketinin resmi kapak tasarımının logosuz hali yayınlandı. Tüm yayıncılarda, dağıtıcılarda, satıcılarda ve 3. parti dijital indirme sitelerinde bu kapak kullanılacak. Perakende kutularda sadece Steam oyun yükleyicisi ve kodları bulunacak.

  Ek olarak Euro Truck Simulator 2 ve iki DLC’sinin Steam olmayan versiyonları sadece www.eurotrucksimulator2.com resmi web sitesinde satın alınabilir olmaya devam edecek.

  Kaynak: SCS Blog

  ETS 2 İskandinavya DLC Çıkış Tarihi: 7 Mayıs 2015

  1.17 güncellemesi geliştirilmeye devam edilecektir. Şu an oyun sürümü v1.17.0.26s
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Nisan 2015
  baranonen34 bunu beğendi.