1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Kartları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve freecaptancan tarafından 29 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. freecaptancan

freecaptancan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    144
    10
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu Steamdeki Kartları Ücretsiz Oyunları Oynarak Düşürebiliyor Muyuz 2 Tane Oynadım Ama Düşmedi Kart Hakkınız Kalmadı Diyor Ücretsiz Oyunlardan Kart Veren Varsa Söyleyebilirmisiniz Eğerki Veriyorlarsa Başka Şekilde O kartları Satın Alıp Craftladığımızda Ne Oluyor Parayla Oyun Aldığımız Zamanmı Levelimiz Yükseliyor Steamde Birde Csgodan Para Kazanılırnırmı Oyundan Bıçak Çıkartsak GTA5 Almak İstiyorumda Bu Bıçak Çıkartmayı Oyun Oynadıkça Bize Silah Verip Onlarıda Betle Bi İhtimal Bişiler Olabilirmi Yani ?

2. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    Ücretsiz 3-4 tane düşürebilirsin. Geri kalanını ya takas yapacaksın ya da alacaksın. Kartlar ortalama 10-20 krş oluyor.

3. freecaptancan

freecaptancan

25
    144
    10
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bildiğin KART Düşürebileceğim Oyun Varmı Ücretsiz O kartlarıda Craftlayınca Ne Oluyor Satsak Onları Olmazmı Craftlayınca Satılınıyormu ? Cevhere Dönüştür Seçeneği Ne Oluyor

4. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
  5. freecaptancan

freecaptancan

25
    144
    10
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Saolasın

Şimdi Kartları Satmakmı Daha İyi Yoksa Rozet Yapmakmı Kartları Satığında Bİ Gelirin Oluyor Ama Rozet İşini Ben Tam Anlayamadım Zaten Bi Oyunu Alıncada EXP Veriyor 1-2 Görev Veriyor Onlarıda Tamamlayınca EXP Veriyor Oyunla İlgili Bence Satmak Daha Mantıklı Geldi Siz Ne Yapıyorsunuz ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Haziran 2016