1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam Kalma...

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ayyildiz1523 tarafından 31 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ayyildiz1523

ayyildiz1523
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    45
    15
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selamın aleyküm arkadaşlar cümleten
    Öncelikle hepinize Mutlu huzurlu sağlıklı sıhatli ve neşe dolu bir yıl olmasını diliyorum
    Allah gönlünüze göre versin herşeyi
    Soruma gelince yardımınızı rica etmek istedim
    Bugün akşam benim bilgisayarım arıza verdi arkadaşlar ve yaptırmak değil de yeni almayı düşünüyorum
    Steamden aldığım oyunumu ve dlc lerimi tekrar yükleyebilirmiyim orda kalır mı hep
    Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yeni bilgisayarınıza steam'i yükledikten sonra steam'de bulunan her şeyi yeni bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
    İyi seneler ....

3. AmonRa

AmonRa

44
    12
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steamden aldığın herşey yerli yerinde durur biyere gitmez

4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, ayyildiz1523

Oyunlarınız, vs gitmez ama tekrar indirmek zorunda kalırsınız orası ayrı veya tekrar indirmek istemiyorsanız eğer yeni alacağınız bilgisayarınızın yanında Hard-Disk almanızı öneririm, oraya kopyalarsınız indirme işleminden vs kurtulmuş olursunuz.

5. ayyildiz1523

ayyildiz1523
    Plaka

27
    45
    15
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim. Dediğin mantıklı abi ne olur nolmaz dursun hep içinde laptop Alicam zaten ama oyun ve dlc ler gitmiyo tekrar oluyo ya buda olsun yeter bana yüklemek sıkıntı değil 1 saatimi almaz zaten yine de çoook teşekkür ederim abi herkese inşallah herşey dilediğiniz gibi olur.

ismail55 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.