1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam ''İşleminiz Sırasında Hata Meydana Geldi'' Hatası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve onureiz tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. onureiz

onureiz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam'da kış indirimleri başladı ve anladığım kadarıyla heralde şuan tüm operatöler oluyor çünkü turkcell logosu yok.Mobil Ödeme logosu var.Bende bundan yararlanarak Ets 2 alıcam ama ilkden şu sorun karşıma çıktı.''Sepette birden fazla ödeme vs. vs.'' böyle bişi çıktı bunu mağaza işlemlerinden düzelttim ama şimdide ''İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin veya yardım almak için destek ile irtibata geçin.'' hatası geliyor lütfen yardım edin :/

NOT:Konuyu yanlış yere açmış olabilirim.

2. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim aldım zaman sadece turkcell vardı sanırım suan diger öperatörlerde acık bi resim atarsan daha kolay yardımcı olabiliriz benim aldım hatayı almıs olabilirsin ama emin degilim...

3. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sorun biraz bekledikten sonra düzeldi ve tüm operatörler oluyor vodofone ile aldım şimdi iniyor.

4. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bende going east alcam 3 tlye bu fırsatları kacırmamk gerek