1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Dosya Aktarım Sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Rainboweyes tarafından 24 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Rainboweyes

Rainboweyes
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

78
    12
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, sizlere bir sorum olacak.
    Benim ve arkadaşımın hesabında Payday 2 oyun mevcut oyunu arkadaşım indirdi ancak ben AKK(adil kullanım kotası) ye takıldığım için indirmem çok uzun sürüyor.
    Arkadaşımın steam hesabındaki Payday 2 dosyalarını kendi hesabıma atsam oyunu çalıştırabilmemizin bir yolu var mı ?
    Dosyaları aldım fakat ne yaptıysam da oyunu çalıştıramadım ve oyunu tekrar indirmeye çalışıyor.

Bir yol bilen arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Not : İkimizde oyunu para vererek aldık.

2. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tabiki, olduğu gibi arkadaşınızın payday2 dosyasını common içinden kopyaladıktan sonra kendi common dosyanızın içine aynı isimle atarsanız (steam kapalı iken atın), steamı açtığınızda kütüphaneden payday2 ye yükle dediğinizde var olan dosyaları taramaya başlayacaktır.

3. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    steam>steamapss<common dosyasının içine payday 2 at sonra tekrar steamden indir de

4. Rainboweyes

Rainboweyes

78
    12
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    dediğiniz gibi yaptım arkadaşlar hatta oyun önbelleğini doğrula da diyorum ancak yükle'ye basınca tekrardan indirmeyi başlatıyor.

5. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorunu uzaktan yardımla çözdük, elim deydiği içinmi bilemiyorum ancak yazdığım işlemleri aynen yapınca dosyalar taranmaya başladı.

Rainboweyes bunu beğendi.
  6. Rainboweyes

Rainboweyes

78
    12
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sorun çözüldü, teşekkür ederim @Oguzmedia

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.