1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Arkadaş Ekleme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve baris_alkan tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. baris_alkan

baris_alkan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    10
    3
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar steam üzerinden satın almama rağmen arkadaş ekleyemiyorum. bazı videolar gördüm dota 2 falan kurun diye. onları da yaptım hala ekleyemiyorum yardım edebilirseniz sevinirim

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. baris_alkan

baris_alkan

29
    10
    3
    35
    TruckersMP Profili
    7,80 tl

4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    baris_alkan,

7.80 TL ile açılmıyor bunu üzülerek belirtmek istiyorum Maxiumum 25 TL harcama yapmanız gerekiyor.

5. baris_alkan

baris_alkan

29
    10
    3
    35
    TruckersMP Profili
    hee demek ondan olmuyor. peki bunun başka yolu var mı hilesi falan

6. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    baris_alkan,

Hilesi eskiden vardı fakat BUG'du o dediğiniz Dota 2 , Team Fortes vs vs fakat steam bunu bir güncelleme ile halletti, Maalesef hilesi mevcut değil hem olsa bile bunu söylemem pek uygun olmaz ( Ama yok zaten ) Ancak 25 TL üstü harcama yapmanız gerekiyor,

Küçük bir ( bilgilendirme ) : Steam'da bazı yöntemler var, yani siteler, şuraya basın şuradan şuraya hesabınızla giriş yapın şunu indirin hesabınızda arkadaş ekleme banı kalkacak vs diyorlar fakat bunlara sakın inanmayın! Ben Düştüm siz düşmeyin zamanında bana demişlerdi, ismail seni bu fotoğrafta gördüm tır sürüyordun vs dediler link'e bastım, steam hesabım hackleniyordu, içini bir açtım cs:go itemler vs çıktı! sakın inanma hilelere aksi taktirde steam'dan ban yersin.

Sorununuzun Çözülmesi Dileğiylen,
    İyi Sürüşler!

7. baris_alkan

baris_alkan

29
    10
    3
    35
    TruckersMP Profili
    ooo.. o iş sıkıntılıymış ya hiç bulaşmayım o zaman. eyvallah hocam sağolun

ismail55 bunu beğendi.
  8. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam profil ayarlarınızdan özel bağlantı kısmına bişey yazıp ekliycek arkadaşınıza verin oda arkadaş eklerken sizin o verdiğinizi yazarak ekleyebilir

9. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    En az Maksimum 25 TL civarında harca yapmanız ve bu harcamanızın da 1 ayı doldurmuş olması gerekiyor arkadaş ekleyebilmeniz ve aynı şekilde pazara ulaşabilmeniz için, pazara ulaşmak için doğrulanmış cihazdan 7 gün giriş yapmamız gerekiyordu şimdi de Steam'i tam anlamıyla kullanabilmemiz için (Özellikle arkadaşlarınız ile oynayacaksanız) Steam Mağaza üzerinden alışveriş yapmamız şart bu kısıtlamayı pek doğru bulmadım ben kendi adıma söylemek gerekirse vardır herhalde bi bildikleri :)

10. omerfaruk1453

omerfaruk1453

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    5€ yani 15₺ olması lazım sınırın. Ve satın alımın üzerinden 1 ay geçmesine gerek yok. Pazarı kullanabilmek için 1 ay geçmesi gerekiyor. Arkadaş eklemek, gruplara katılmak için 15₺ üzeri alışveriş yapması yeterli.