1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Star Wars : The Force Awakens

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TigerVolt tarafından 1 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. TigerVolt

TigerVolt
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Öncelikle herkese merhaba !
    Daha önce hiç Star Wars filmi izlememiş biri olarak sizlere Star Wars : The Force Awakens filmi hakkında ufak bir yazı hazırlamaya karar verdim.

Öncelikle film için puanım:
    9.6/10
    Bence ölmeden önce izlenmesi gereken bir film. Önceki bölümlerini izlemedim diye dert etmenize gerek yok. Zaten olayın ne olduğu anlaşılıyor.

İkinci olarak sinema salonu seçimi hakkında yazmak istiyorum. Ben filmi İstanbul-Akasya AVM'de izledim. Eğer gerçekten imkanınız varsa LG IMAX olarak izlemenizi tavsiye ederim. Gerçekten her şeyiyle mükemmel bir film atmosferi vardı. Kafanızın üstünde 3-4 tane kolon varken koltukta sallanmadan duramıyor tabi ki :)

Eğer gerçekten SCI-FI seviyorsanız kendinizi filmin akışına kaptırıp bittiğinin farkına bile varamayacaksınız :) Sürükleyici bir hikayeye sahip. Görsel efektler ve ses olarak mükemmel bir film olmuş.

FRAGMAN

Bu da bonus :)

opel57 bunu beğendi.
  2. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi herkez seviyor ama soruyorum nasıl bir film diye kimse sölemiyor hep merak etmişimdir nasıl bir filmdir konusu nedir ? tarafları nedir? hiç bir bilgimin olmadığı nadir konulardan biri :Oops:

3. TigerVolt

TigerVolt
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Karanlık tarafla iyi tarafın mücadelesi denilebilir açıkcası :)
    Biraz ingilizcen varsa şunu deneyebilirsin :

Bu bölümünde karanlık taraf tamamen yeniliyor. :)

Son düzenleme: 1 Ocak 2016
    opel57 bunu beğendi.
  4. KeremCam01

KeremCam01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    23
    4
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben realD 3D'de izledim LG IMAX kadar güzel değildi ama filme bayıldım. (Pislik Kylo Ren)

TigerVolt bunu beğendi.
  5. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Daha önce hiç izlemedim serisini izlemeyide düşünmüyorum,itici geliyor bana.