1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü SP'den MP'ye Geçince Oyun Sıfırlanıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Damacan tarafından 6 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Damacan

Damacan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar. Uzun zaman önce ets2 mp'yi bırakmıştım. Bu aralar birdaha başladım. Eskiden tek oyunculuda iş alıp mp'ye geçebiliyorduk. Şimdi öyle yaptığımda sürekli oyunda değişiklik algılandı diyor ve beni sıfırlıyor. Ne yapmam lazım? Kullandığım save çok eski ondan mı kaynaklı? Ayriyetten her oyundan çıkışımda kayıt alınmadı, çıkmak istediğine eminmisin diyor.Eskiden nerede bırakırsam oradan devam ediyordu.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Haziran 2022
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçtiğimiz aylarda Tmp oyuna "HQ Operations" diye saçma bir şeyler ekledi ve kendi reklamını yapıyor oyun içinde. Sp'da da bu dosyalar bulunmadığı için her geçişte dosya değişimi algılıyor. Bunu önlemenin bir yolu yok malesef...

3. Damacan

Damacan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağ olun bilgilendirme için.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.