1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Son 2 Gündür Beni Trollüyorlar

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve syntax tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar, son iki gündür yaşadığım bir sorun var. Artık buna trolleme mi denir bilemem. Yolda uygun şekilde düzgün düzgün giderken karşıdan gelen kişi tırını üstüme kırıp son anda düzeltiyor kendini. Bunu çok sık yapmaya başladılar. Kendi şeritimden (bariyel yok şehir içi) üstüme doğru hızlıca geldikten sonra kendi şeritine son anda geçiyorlar. Kısacası korkutmaya çalışıyorlar. Bu kişileri report etmek için videoya mı almam lazım? Canımı sıkmaya başladılar vallahi. En sonunda bende üstüne sürüp kafa kafaya çarpışacağım. Oyunda gün geçtikçe trollerde ciddi bir artış var. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Videoya almadan report kısmından hangi seçeneği seçmeliyim? Teşekkürler.

2. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videoya alırsanız sonucunuz kesin olur. Forumda video kayıt programları ile ilgili rehber olabilecek bir konu mevcut. Bir daha olduğunda videoya alın, YouTube ya da benzeri bir siteye yükleyip, gerekli diğer bilgiler ile birlikte raporlayın.

İyi oyunlar.

Cemsnbc bunu beğendi.
  3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Video programı kullan kesin çözüm :)

4. gazomania

gazomania
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

160
    255
    180
    Overwolf tavsiye ederim. Trolle savaşımız devam edecek...

5. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    NVIDIA ShadowPlay kullanıyorum aslında, devamlı kaydettiğim zamanda olmuyor. Kaydetmediğim zamanda da böyle şeyler başıma geliyor. Programı bir kurcalayayım alttan 15-20 dakika kayıt yapıyor mu ona bakayım. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

MeteAtes bunu beğendi.
  6. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Oguzmedia, MeteAtes ve corbanez27 bunu beğendi.
  7. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Eu 2 ye düzen gelmez kendi fikrim
    Eu 1 düzenli bir server orada böyle şeyler yaşamıyorum eu 1 de oynayabilirsin

gazomania bunu beğendi.
  8. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Merhabalar, ben de Shadow Play'i yeni yeni kullanmaya başladım. Gölge ve Manuel kayıt seçenekleri açık fakat Manuel kaydı hiç aktif etmişliğim yoktur. Shadow Play ayarlarından isterseniz 1 dakikalık kayıt sistemini aktif edebilirsiniz.

Misal ben gölge kaydı açtığım andan 1 dakika geriyi kayda alıyor, bu sayede sürekli olarak kayıtta olmam gerekmiyor. Uygun bir alan bulduğumda ise kişinin bilgilerini alıp, şikayet ediyorum.

Görüntü kalitesini çok düşürmeden şöyle bir ayar edindim; Gölge kayıt süresi 1 dakika, Kalite (Özel): Çözünürlük 720p HD, Kare Hızı 30, Bit Hızı 10 şeklinde ayarlama yaptım görüntü kalitesi çok kötü değil fakat video boyutu 1 dakikada 75mb boyuta sahip. 12 saniyelik, 12mb boyuta sahip çektiğim görüntüye de bakabilirsin.

http://sendvid.com/jifjd2jc

TigerVolt bunu beğendi.
  9. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    OBS kullanın ince ayar sonrasında(bitrate düşürme vs) 10 dakikalık video 30mb oluyor, kısayol tuşu atayıp istediğiniz zaman kayıdı başlatıp durdurursunuz.

10. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Video Yada Resim alın.

/pinfo id yazın report edin

Konu Durumu: