1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi Skype/Teamspeak Gibi Programları Ayrı Bir Ses Kanalı Olarak Kaydetmek

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve BluesAdam tarafından 15 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar arkadaşlar,

Özellikle YouTube ile uğraşanlar bilirler, oyun kaydı alırken çoğu kez "keşke Skype'ı ayrıca kaydedebilseydik, düzenlerken kolaylık olurdu" diye düşünmüşsünüzdür. Benim için uzun zamandır uğraştığım bir olaydı ve sonunda başardım. Artık oyunu, mikrofonu ve sesli konuşmayı ayrı ayrı kanallardan kaydedebiliyorum, böylelikle sesler birbirine karışmıyor, gerektiğinde gereken sesleri silebiliyorum, düzenleyebiliyorum.

Burada da işine yarayabilecek olanlar olabilir diye paylaşmak istedim. Elimden geldiğinde sade ve kısa şekilde anlatmaya çalıştım. Umarım işinize yarar.

2. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    eve gecince bi bakarim faydali bilgi olmuş. ama bide bunu acarsak pc ne olur bilmem :) kayit sirasinda birsuru program aciyorum zaten :)

ismail55 bunu beğendi.
  3. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Emeğinize sağlık. Çok iyi bir çalışma olmuş. Özellikle temiz kayıt yapmak isteyen YouTuber 'lar için güzel bir uygulama.

Son düzenleme: 15 Ocak 2016
  4. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu program işlemciye ya da rame yüklenen bir program değil. Bilgisayarın kendi sistemi yerine bu yönlendiriyor sesleri. Rahatlıkla kullanabilirsiniz ;)

Çok teşekkür ederim. Faydalı olursa ne mutlu.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Ocak 2016