1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sizcede çok saçma yere ban yemiyor muyuz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Serci tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Serci

Serci
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Rotterdam'da arkadaşları beklemek için garaja girip beklerken ban yedim :))))) Mutluluğa bakar mısınız ban geçmişim kabarıp duruyor. Üstelik banım bugün açılmıştı. :/
    you are permanently banned from ets2mp network yazıyordu ıp ban mı oluyor bu?

2. TopraKTV

TopraKTV

31
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende EP'de 40'la ilerlerken adam. Önume atladı frene basamadım yol veremedim adam geldi ban atttı kastlı kaba bir sürüş :) diye.

3. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    Rotterdamda park yerinde beklemenin ban cezasi olmasi cok sacma.bu duruma itiraz et bence

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    EP/Rotterdam 'da Yararsız Trafik Oluşturmak - Kick / Ban YENİ
    Bir amaç olmaksızın veya benzeri şekilde Europoort ya da Rotterdam 'da yararsız trafik oluşturmak.

Geçen gün mola vermiş kullanıcı avındaydılar ancak o zaman Rotterdam içerisinde afk kalmış olan veya bekleyenleri kuralı gerekçe göstererek kickliyorlardı :) Şimdi banlıyorlar galiba lütfen kurallara uyun.

Edit: @Serci Ama hocam Rotterdam'da bekleyerek o bölgedeki ping artışına katkıda bulunuyorsun.

Edit: @Serci ETS2MP hesabınız oyunda yasaklı durumda. Yarın 19.30 gibi açılacak.

Son düzenleme: 7 Temmuz 2015
  5. Serci

Serci

32
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    @corbanez27 hocam trafikte değildim ki.
    bir de you are permanently banned from ets2mp network ne oluyor?
    @corbanez27 hocam 1 günlük ban sıkıntı değil alıştık yiye yiye. ıp ban mı almışım onu anlamadım ben.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.