1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Sizce Dogru mu Yapıyorum ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emre0369 tarafından 4 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. emre0369

emre0369
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

46
    25
    0
    20
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaslar ben ets 2 de 2 gün ban yedim sebebide lag yüzünden rotterdamda neyse bende artık video cekip yolluyorum desteğe ilk videomu yolladım kabul ettiler yazı şöyle bende birini banlattırdım :D heralde anladıgım kadarıyla böyle yapmaya devam ediceğim sizce nasıl olmus ?

Status: Accepted
    Claimed By: Sysgen
    Reason: Blocking+Ramming+Annoying other players :

2. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Oyundaki gereksiz kişileri raporlayarak gerekli cezayı almalarını sağlayabilir, oyun kalitemizi arttırabiliriz. Kişisel çabanızdan ötürü tebrik ederim. Ben de zaman zaman resim yoluyla raporlama yapıyorum. Üşengeçlikten dolayı henüz video çekme aşamasına gelemedim. :)

3. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @emre0369 Report videosunda ilk defa intro görüyorum değişik olmuş :D Ben seferlere çıkmadan önce video çekmeye başlıyorum ve bitene kadar kapatmıyorum.Böylece sefer sırasında troll yersem seferden hemen sonra editleyip banlatıyorum ;)

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  4. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hareketliyken resim çekebilsek çok daha iyi olabilir

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @KadirhaNÖzer Overwolf programını indirdikten sonra oyun içinde hareket halindeyken '' Shift+ F11'' kombinasyonuyla fotoğraf alabilirsin.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.