1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü sebepsiz yere ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve canfurkan.7659 tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. canfurkan.7659

canfurkan.7659
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

22
    9
    0
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dorse yi götürüyordum gişe ye geldiğim zaman üstünde adam gördüm umursamadan geçtim ama adam geçerken üstüme düştü ve buga girdim sonra aynı yere gelip adamı report ettim adam 1 saat gişede üstünde kaldı . Sonra adminin beni farkedip adamı kick lemesi için admin yazdım adımın başına ve sonra sınırsız ban yedim lütfen yardım edin.

2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
  3. canfurkan.7659

canfurkan.7659
    Plaka

22
    9
    0
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    abi itiraz ettim reddedilmiş 3 gün sonra tekrar itiraz edebilirsiniz yazıyo

şuanda cumali abiyle konuştum o da dedi senle konuşayım abi bi adminle konuşsan 1 yada 2 ay ban atsa razıyım da adamı report etmek için admının başına admin yazdım

istersen abi ets2 mp profile bak hiç ban yada kick yemedim ilk kez böle bişe oldu

4. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Burayla alakasi yok. Hem hakli yere ban yemissin. Admin diye isim yazmak yasak. @corbanez27 nin onerdiginden baska yapabilecek bisey yok.Gecmis olsun

5. canfurkan.7659

canfurkan.7659
    Plaka

22
    9
    0
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ya abi olay 2 dakika da gelişti adminin dikkatini çekmek için admin yazdım beni görür belkide onu kick yada banlar diye bi kurala uydum sonra 1 hatam yüzünden sınırsız ban yedim diye mi haklı

hem abi siz onca ölüm yoluna giriyosunuz ban yemiyosunuz siz haklısınız benmi haksızım sizde ban atılsın attıgın videolar belli yasadışı yerlere giiyo sizin ekip

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Temmuz 2015
  6. Münzevi

Münzevi

33
    63
    27
    35
    Admini ikna edebilecek şekilde bir itiraz yazarsan, ban süresiz azaltılabilir.

7. canfurkan.7659

canfurkan.7659
    Plaka

22
    9
    0
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Temmuz 2015
  8. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    İsminin başına Admin yazmak ban sebebidir. İtiraz etmek den başka bir çaren yok. Konuyu açıklaman biraz zor gibi duruyor.

9. canfurkan.7659

canfurkan.7659
    Plaka

22
    9
    0
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    abi dogru dogru da 2 itiraz ım elimde 2 tane kesin delil var yani bunları sunuyom ortaya adam redediyo itirazı

10. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Resmini bizlere gösterdiğin kişi görüntü bugu değilse şayet evet banlanmalı ancak haksız yere değil admin tagı yazdığınız için oyundan banlanmışsınız ve bunun admin görsün diye bir izahı olamaz bunun yasak olduğunu bilmeli idiniz.Kaldı ki forumda buna benzer bir çok konu var yorumları okuyun paylaşayım bundan sonra yapacaklarınız için yol haritası çıkarmanıza yardımcı olur..

http://www.ets2mptr.com/konu/kacaktv-ismini-kullandim-sinirsiz-ban-yedim.2161/
    http://www.ets2mptr.com/konu/nickten-ban-yedim.3709/

Verdiği kararların sonuçları ile yaşaması gerekir bazen insanın genede yardımcı olunan şekilde itirazınızı yapın..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.