1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber SCS - Yıl Başı Güncellemesi ve Yeni Yıl Planları!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Bomlife tarafından 21 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

Selam Kamyoncular! Size mutlu Noeller ve iyi bir 2016 dilemek istiyoruz.​

Birçoğunuz yıl sonunda tekrardan özel bir etkinlik olacak mı diye soruyor. Ne yazık ki, biz zamanında hazırlayamadık. Son birkaç ay içinde daha düzenli olarak özel etkinlikler yapmamızı sağlayacak World of Trucks işlevselliği üzerinde çalışmaktayız. İleriye bakmak bir şey değil ama hala bu özellik için daha fazla zamana ihtiyacımız var.

Ancak, yılın en özel zamanını tamamen göz ardı etmiyoruz! Şu an itibariyle, küçük bir oyun güncellemesi steam kullanıcıları için kullanılabilir, Steam üzerinden oyuna sahip olmayan kullanıcılar ise Updater yardımıyla güncellemeyi indirebilir. Yepyeni, noel motifi ile neşeli bir ana menü içeriyor - aslında yukarıdaki resim üzerine gördüğünüz bir çok dekor.

Sadık hayranlarımıza içtenlikle teşekkür ederiz ve bizi blogger, facebook, ve twitter sayfalarımızdan takip edebilir ve YouTube kanalımızdan videolarımızı izleyebilirsiniz.

Gelecek yıl bizim oyun hayranları için iyi bir yıl olması gerekir - size bir sürü yeni şey getirmek için hazırlanıyoruz,
    sadece Euro Truck Simulator 2 değil, American Truck Simulator için de. Planlarımızı biraz geçiktirmiş olsak da oyun evrenimizi tanıştırmak için daha ilginç bazı araçlar var. Yakında bu konu için daha fazla şey anlatmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıl sonundan önce güncellemeler için yazı göndermeyi planlıyoruz. Tartışmak için heyecan verici birkaç konu var. Bizi izlemeye devam edin!

Ekran Görüntüleri

Son düzenleme: 21 Aralık 2015
    Oguzmedia, Dc_Down, Facvar98 ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yılbaşında yine özel etkinlik geleydi iyi olurdu ama gelmedi olsun. Yeni güncellemede görüntü güze oldu beğendim :) Çeviri için teşekkürler...

erhan-karakoc bunu beğendi.
  3. erhan-karakoc

erhan-karakoc
    Plaka

42
    67
    23
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ets2 sayfasında bi güncellemeden bahsediyor tam olarak anlamadım bu neyin güncellemesi

4. Bomlife

Bomlife
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Yılbaşı hediyesi denebilir. Oyun ana menüsü ve çekici için yılbaşı motifleri ekleniyor.

5. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
  6. erhan-karakoc

erhan-karakoc
    Plaka

42
    67
    23
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben indiremedim hata veriyor nası yapılacak detaylı anlatım yapabilirmisiniz

7. TR | ADANALI01

TR | ADANALI01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

192
    67
    150
    Scania
    Bu sene Raven boya paketiyle jantı vereceklermi bilginiz varmı ?

8. Bomlife

Bomlife
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Steam>Kütüphane>ETS2>Özellikler>Betalar>HİÇBİRİ - Beta programlarına katılma seçeneğini seçerek oyunu son sürüme (1.22) alabilirsiniz. Fakat ets2mp henüz 1.22 güncellemesini desteklemiyor.

9. erhan-karakoc

erhan-karakoc
    Plaka

42
    67
    23
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    anladım çok teşekkür ederim ben 1.21,e ait bir güncelleme sanmıştım bilgi vede cevap için çok teşekkür

10. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Hayır verilmeyecek.

TR | ADANALI01 bunu beğendi.