1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi SCS Resmi MP Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve uzeyir54 tarafından 24 Haziran 2021 başlatılmıştır.

1. uzeyir54

uzeyir54
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

19
    1
    60
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba.Ets 2 orjinal mp de kendi sunucumu açıyorum sunucuma birileri girince 2 saniye falan donuyo sonra komple oyundan atıyor.bu neyden kaynaklanıyor? diğer sunuculara girdiğime böyle bir problem yaşamıyorum.

alikvp bunu beğendi.
  2. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Oyun dosyalarını doğrulayın. Sorun çözülmezse Belgeler/Euro Truck Simulator 2/game.log.txt dosyasını gönderin.

3. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

dogrulama yapin ghostun dedigi gibi eger gene sorun cozulmez ise game log txt dosyasini yollayin bakalim yada euro turck simulator 2 dosyasindan kayit dosyanizi masaustune kesip alin ardindan euro turuck simulato 2 dosyanizi belgelerim den silin oyunu bastan acin sifirdan dosya olustursun kayit dosyanizi tekrar atin kalasore birde bu sekilde deneyin

4. uzeyir54

uzeyir54
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

19
    1
    60
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yollayın derken silinmi demek istediniz ben pek anlamıyorum çünkü bu dosya konularından

5. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

aynn ets 2 belgelerimdeki klasörü komple silin save dosyanizi aldiktan sonra oyuna bastan girin klasorleri olusturcak save dosyanizi tekrar atarsiniz kaldiginiz yerden devam edip deneyin

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O dosyayı bir paylaşım sitesine (dosya.co vs) yükleyip linki buraya atın demek istedi.

Doctor Pikachu ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

sorun devam ediyormu yoksa cozuldumu >>>