1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Saygı !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ONURD tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. ONURD

ONURD
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar steam ets 2 8 tl yapınca oyuna coluk cocuk doldu. bunlar yaslarından dolayı saygı nedır bılmıyorlar. 2 seferdır turklerden agır hakaretler alıyorum ama ben bırsey demıyorum fotograf alıp banlatmakta ıstemıyorum ama yeter. ya duzgunce saygı cercevesı ıcınde oynuyalım yada oynamıyalım. bız turkler oyunda bır olacagımız bır bırımızı yıyoz ayıptır

opel57 bunu beğendi.
  2. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Buraya iyi güzel yazmıssınızda zaten aklı başında olmayan birisi yok sanırım burada :vaayy: Onlar gelip geçici gerçekler zaten trollemez :)

3. ONURD

ONURD
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    gerçekller trollemez de gerçek bulmak o zaman zor oldugu ben oyunda ne guzel seyler ıle karsılasmısım ruslar benı trollerken bı turk grubu 2 arkadas sanıyım gelıp onları trollemıstı bu ne kadar guzel bırsey ama sımdı gelır bana kufur edıyor

TigerVolt bunu beğendi.
  4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Zamanınız varsa üşenmeyin, yapın.
    Böyle böyle ayıklanacak. Yada utanıp yapmayacaklar.

mert1925 ve GuSTaV bunu beğendi.
  5. ONURD

ONURD
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bunların ayıklanması 1 yıl surer cunkı gören yapıyor gören yapyor

6. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Olacak arada bu oyunda eminim ki herkez birgün "küfürün tadını tadacaktır(haklı olsan bile)" al resmini at gitsin sana acımayana sen neden acıyorsunki?Bi banlansın o zaman anlar oyunun başı boş olmadığını.

7. ONURD

ONURD
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    artık o duzeye getırdıler saten

8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Hiç sesimi çıkarmıyorum, aynen yoluma devam ediyorum. Hatta bazen küfürün dozunu arttırmaları için bekliyorum, ne kadar ağır küfürler kullanırlarsa o kadar fazla ceza alıyorlar. Ardından yasaklanışlarını izliyorum, ne sinir kalıyor ne stres 8--) Acımayın arkadaşlar, raporlayın :)

Son düzenleme: 5 Aralık 2015
    Oguzmedia, CumaliBzdmr ve GuSTaV bunu beğendi.
  9. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Saygı denince akla hemen onun adı gelir opel opel opel :D :D en önem verdiğim şey özellikle siz gösterdiğiniz halde size gösterilmiyorsa insanı sinir basıyor.Prensiplerim var benim mesela adla hitap etmek edilmek en nefret ettiğim şeydir.Dilimizde boşunamı koymuşlar bey gibi sıfatları bunun çözüm yolu dil anlatım ağır düzey dersinin ilkokul 1 de başlaması o zaman toplumda saygınlık artar bence.

10. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    "Bu dünyada hayatta kalmak istiyorsan acımasız olacaksın. Çünkü bir kere zayıflık gösterdin mi, o zaman işini bitirirler."
    -Anonymous​
    Raporla gitsin. Gider yeni oyun mu alır, onu da raporla o hesabı da ceza alsın. Eninde sonunda ya parası bitecek ya internet kotası ya da hard diski dolacak.

mert1925, Kaan Suna ve opel57 bunu beğendi.