1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Save Dosyası Birleştirme

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Onur 01 tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Onur 01

Onur 01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    93
    23
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Her yerde aradım ama bulamıyorum burası sonradan aklıma geldi.Konuya geçeyim eminin sizde arkadaşlarınız la beraber online oynamak için girmişsinizdir ama bir türlü aynı noktaya giden yük veya dorse bulamamışsınızdır.Örneğin Bende parise giden bir dorse var arkadaşımda la beraber oraya gidelim diyoruz ama onda parise giden bir dorse yok bunun çözümünü bulan arkadaşlar var mı daha önce yayınlan mıştı bu sayfada ama becerememiştim yapan biri si var sa bana anlatarak yardımcı olurmu Lütfen yardımcı olun!!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Aralık 2015
  2. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Onur 01,

Burada bu açtığın konuyu ilgilendiren bir rehber mevcuttur, sana vermiş olduğum konuda, gerekli bilgilendirmeler yetkililer tarafından yapılmıştır, biraz uğraştırıcıdır ama gerçekten çok güzel bir yöntemdir, eğer sorununuzun düzelmesine yardımcı olduysa tekrar geri dönüş yaparsanız sevinirim.

3. Onur 01

Onur 01
    Plaka

29
    93
    23
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    işte ben de bunu yapmaya çalıştım ama bir türlü başarılı olmadı ama tekrar deneyeceğim ve geri dönüş yapıcam

ismail55 bunu beğendi.
  4. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Sizin " save " dosyanızı veya arkadaşınız size " save " dosyasını gönderirse ortak save kullabilirsiniz.Yükleriniz, hatta oyundaki herşeyiniz aynı olur.Tabii ki ayarlarınızı " ayarlara " girerek değiştirebilir veya farklı şeyler yapabilirsiniz.
    Untumadan,
    -Profil dosyası herkezde farklıdır,kendi profilinize zarar vermeden " save " dosyalarınızı birbiriniz ile paylaşabilirsiniz.
    -Eğerki hilesiz profil ile oynuyorsanız " mutlaka her ihtimale karşı " Profil " dosyasınızı yedekleyin,silinirse üzülebilirsiniz ancak bu dosyayı geri getirmez :/

5. Onur 01

Onur 01
    Plaka

29
    93
    23
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dün bayağı bir denedim ama dlc paketleri aklıma geldi bende dlc var 2 tane arkadaşımda yok bunu nasıl ayarlayabilirim save ondan alıp ben yeni üstünde dlc leri kurabilirmiyin ???

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam-Ets2-sağ tık -özellikler-DLC ordan karşı tarafta (arkadaşta)olmayan DLC'nin işaretini kaldırın.Muhtemelen DLC'ler oyunda olmayacak.
    Oyuna girip yük alıp kaydedin. Save'i arkadaşınıza gönderin.
    Sorun hallolması lazım.
    Zor gelirse formun mod sayfasındaki dorse modundan herhangi birini indirirseniz ,oyunda bütün yükler tek yük olduğu için aynı yere bulmanız yüksek.

Son düzenleme: 16 Aralık 2015
    GuSTaV bunu beğendi.
  7. Onur 01

Onur 01
    Plaka

29
    93
    23
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili